Në shitje banesa në qendër!

 • 130,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18385
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Përshkrimi

Jeta në këtë banesë do t’ju bëjë të jeni afër me ҫdo ngjarje dhe ҫdo event afër qendrës së qytetit dhe shesheve kryesore!

PIRRO është adresa e jashtëzakonshme që ju ofron jetën që keni dëshiruar gjithmonë – e lidhur, e sofistikuar dhe me plotë shije.

Shitet banesa në Qendër, afër Akademis së Shkencave dhe Artit.

Banesa gjendet në katin e tretë dhe përfaqëson 66.65m².

Banesa ka këtë renditje:

 • Sallon  me kuzhinë,
 • Dy dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • Ballkon.

Ҫmimi: 130000€

Numrat kontaktues: ☎️
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]

www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 6 Korrik, 2021 at 2:43 pm
 • ID e prones: P-18385
 • Çmimi: 130,000€
 • Land Area: 66.65 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro