Në shitje banesa në lagjen ‘’Mati 1’’

 • 60,000€
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
Për shitje

Në shitje banesa në lagjen ‘’Mati 1’’

Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
 • 60,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18066
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65

Përshkrimi

Banesat më të mira me çmimet më të volitshme i gjeni vetëm te PIRRO! 🏘
Në shitje banesa në lagjen ‘’Mati 1’’ 📌
Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, e cila posedon:
•65m2,
•Kati 6,
•Paradhomë,
•Sallon,
•Kuzhinë,
•Dhomë gjumi,
•Banjo.
💶Çmimi 60.000€
Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!
 • Adresa Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10.000

Detajet

Updated on 25 Mars, 2021 at 2:51 pm
 • ID e prones: P-18066
 • Çmimi: 60,000€
 • Hapësira e pronës: 65 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro