Në shitje banesa në Lagjen Dardania!

 • 165,000€
Dardani
Për shitje

Në shitje banesa në Lagjen Dardania!

Dardani
 • 165,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17976
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Përshkrimi

Ofertë nga Pirro Office!

Në shitje banesa në Lagjen Dardania, afer restaurant Dubrovniku!

Banesa posedon:
120m2,
Kati 1,
3 dhoma gjumi,
Sallon,
Kuzhinë,
2 Banjo,
3 Ballkona.

Çmimi 165.000€.

Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]
www.pirro-ks.com

Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Dardani
 • Qyteti Prishtina
 • Vendi/Shteti Kosova
 • Zip/Kodi postar 10000

Detajet

Updated on 12 Mars, 2021 at 11:23 am
 • ID e prones: P-17976
 • Çmimi: 165,000€
 • Hapësira e pronës: 120 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro