Në shitje banesa në lagjen Bregu i Diellit, afër shkollës fillore ‘Iliria’

 • 58,000€
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Për shitje

Në shitje banesa në lagjen Bregu i Diellit, afër shkollës fillore ‘Iliria’

Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 58,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18011
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 92

Përshkrimi

Nuk gabon nëse përfiton nga kjo #Ofertë fantastike!🌇
Të jesh në levizje, të kesh punën afër, shkollën, të banosh në lagje të sigurtë si kjo, është prioritet për ju dhe familjen tuaj. Ofertë nga PIRRO OFFICE…

Në shitje banesa në lagjen Bregu i Diellit, afër shkollës fillore ‘Iliria’!🏫

Banesa është e renovuar ka pamje nga jugu dhe posedon:
•92m2,
•Kati 5,
•Dhomë dite,
•Kuzhinë,
•2 Dhoma gjumi,
•Paradhomë,
•Terrasë të madhe,
•Banjo.

Çmimi 58.000€!👀

Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]

Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10060

Detajet

Updated on 1 Qershor, 2021 at 3:31 pm
 • ID e prones: P-18011
 • Çmimi: 58,000€
 • Hapësira e pronës: 92 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro