Në shitje banesa në Lagjen Arbëria!

 • 1,000€
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Për shitje

Në shitje banesa në Lagjen Arbëria!

Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 1,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17828
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 66

Përshkrimi

Pirro Office sjell për ju ofertën e radhës 𝐁𝐚𝐧𝐞𝐬ë 𝐧ë 𝐋𝐚𝐠𝐣𝐞𝐧 ‘’𝐀𝐫𝐛ë𝐫𝐢𝐚’’ 📍
Në afërsi të komunës, ambasadave, institucioneve private…🏪
Banesa është extra e renovuar e mobiluar, me pamje nga perëndimi dhe posedon:
•66m2,
•Kati 2,
•Sallon me kuzhinë,
•2 Dhoma gjumi,
•Banjo,
•Ballkon.
Çmimi: Me marrëveshje 🤝
Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!
 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10000

Detajet

Updated on 9 Mars, 2021 at 1:47 pm
 • ID e prones: P-17828
 • Çmimi: 1,000€
 • Hapësira e pronës: 66 m²
 • Bedrooms: 2
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Detaje shtese

 • Në shitje banesa në Lagjen Arbëria: 1000

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro