Në shitje banesa në Lagjen Arbëria!

 • 53,000€
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Për shitje

Në shitje banesa në Lagjen Arbëria!

Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 53,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17844
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85

Përshkrimi

🔺𝐁𝐚𝐧𝐞𝐬𝐚 𝐧ë 𝐬𝐡𝐢𝐭𝐣𝐞 𝐧ë 𝐀𝐫𝐛ë𝐫𝐢 𝐣𝐮 𝐯𝐣𝐞𝐧 𝐦𝐞 ç𝐦𝐢𝐦 𝐩𝐞𝐫𝐟𝐞𝐤𝐭 𝐩ë𝐫 𝐡𝐚𝐩ë𝐬𝐢𝐫ë𝐧 𝐪ë 𝐤𝐚! 🔻
Shtojani asaj dhe komoditetin, rehatinë po ashtu lokacionin ideal. 𝙋𝙄𝙍𝙍𝙊 kujdeset që të ju sjell më të mirën tek ju…🔛🔝
Shitet #banesa në #Arbëri, mbrapa Ministrisë së Shëndetësisë! 📍
Banesa është e mobiluar, bukur e rregulluar dhe posedon:🖍
•85m2,
•Kati 4,
•Dhomë dite me kuzhinë,
•2 Dhoma gjumi,
•Banjo,
•Paradhomë.
Çmimi 53.000€.😉
Numrat kontaktues: ☎️
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]
www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10000

Detajet

Updated on 9 Mars, 2021 at 1:53 pm
 • ID e prones: P-17844
 • Çmimi: 53,000€
 • Hapësira e pronës: 85 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Detaje shtese

 • Ne shtije banesa ne Lagjen Arberia!: 53000

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro