Në shitje banesa në Fushë Kosovë!

 • 60,000€
Kosovo Polje, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Për shitje

Në shitje banesa në Fushë Kosovë!

Kosovo Polje, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • 60,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18073
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 91

Përshkrimi

E premtja me ofertë tjetër për banim nga PIRRO! 📸📞
Vend atraktiv për të jetuar!

Në shitje banesa në Fushë Kosovë!

Banesa është e mobiluar, posedon:
•91.03m2,
•Kati 4,
•Sallon,
•Kuzhinë,
•2 Dhoma gjumi,
•Banjo,
•Ballkon.

Çmimi 60.000€.

Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]

Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Kosovo Polje, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo

Detajet

Updated on 26 Mars, 2021 at 11:17 am
 • ID e prones: P-18073
 • Çmimi: 60,000€
 • Hapësira e pronës: 91 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro