Në shitje banesa në Fushë Kosovë, afër shkollës Mihal Grameno!

 • 45,000€
Fushë Kosovë, Rruga e Pejës, 028, Kosovo Polje, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12010, Kosovo
Për shitje

Në shitje banesa në Fushë Kosovë, afër shkollës Mihal Grameno!

Fushë Kosovë, Rruga e Pejës, 028, Kosovo Polje, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12010, Kosovo
 • 45,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17996
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 87

Përshkrimi

Ofertë nga Pirro Office!
Në shitje banesa në Fushë Kosovë, afër shkollës Mihal Grameno!

Banesa posedon:
87m2,
Kati 4,
2 dhoma gjumi,
Sallon,
Kuzhinë,
Banjo,
Ballkon,
Depo,
Ashensor.

Çmimi 45.000€.

Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]
www.pirro-ks.com

Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Fushë Kosovë, Rruga e Pejës, 028, Kosovo Polje, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12010, Kosovo
 • Zip/Kodi postar 12010

Detajet

Updated on 16 Mars, 2021 at 10:48 am
 • ID e prones: P-17996
 • Çmimi: 45,000€
 • Hapësira e pronës: 87 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro