Në shitje banesa në Dardani te Posta e Madhe!

 • 88€
Dardani
Për shitje

Në shitje banesa në Dardani te Posta e Madhe!

Dardani
 • 88€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17951
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 63

Përshkrimi

Në shitje banesa në njërën ndër Lagjet më të frekuentuara dhe më të kërkuara, në Dardani, përballë Postës së madhe!

Banesa posedon:
63m2,
Kati 1,
Dhomë gjumi,
Sallon,
Kuzhinë,
Banjo,
2 ballkona.

Çmimi 88.200€.

Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]
www.pirro-ks.com

Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Dardani
 • Qyteti Prishtina
 • Vendi/Shteti Kosova
 • Zip/Kodi postar 10000

Detajet

Updated on 3 Qershor, 2021 at 10:40 am
 • ID e prones: P-17951
 • Çmimi: 88€
 • Hapësira e pronës: 63 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro