Në shitje banesa në Arbëri afër Pandorës!

 • 90,000€
Për shitje

Në shitje banesa në Arbëri afër Pandorës!

 • 90,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17786
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 115

Përshkrimi

E premtja me ofertë tjetër për banim nga PIRRO! 🏢🌤
Vend atraktiv për të jetuar, në afërsi të ambasadave, institucioneve të sigurisë…

Në shitje banesa në Arbëri afër Pandorës!

Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, posedon:
•115m2,
•Kati 1,
•Sallon,
•Kuzhinë,
•2 Dhoma gjumi,
•2 Banjo,
•2 Shpajza,
•Ballkon.

Çmimi 90.000€.

Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]

Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram

Adresa

Detajet

Updated on 5 Mars, 2021 at 3:28 pm
 • ID e prones: P-17786
 • Çmimi: 90,000€
 • Hapësira e pronës: 115 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro