Në shitje banesa afër Stacionit kryesor të Autobusëve, Prishtinë!

 • 55,000€
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Për shitje

Në shitje banesa afër Stacionit kryesor të Autobusëve, Prishtinë!

Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 55,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18047
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 52.3

Përshkrimi

Një banesë si kjo, do t’i pëlqente secilit.
Në një lokacion të përshtatshëm, të urbanizuar, afër shkollës, kopshtit, lokaleve. Juve ju mbetet të vendosni! 👩🏻‍💻
📌Në shitje banesa në Prishtinë afër Stacionit kryesor të Autobusëve!
Banesa është renovuar, extra e mobiluar përparësi të madhe ofron parkingu banesorë në këtë kompleks, posedon certifikatën e pronësisë dhe:
• 52.3m2,
• Kati 4,
• Sallon,
• Kuzhinë,
• Dhomë gjumi,
• Banjo.
Çmimi: 55.000€.
Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!
 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina

Detajet

Updated on 24 Mars, 2021 at 10:46 am
 • ID e prones: P-18047
 • Çmimi: 55,000€
 • Hapësira e pronës: 52.3 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro