Në shitje banesa afër Royal Mall, Mati 1!

 • 65,000€
Mati 1
Për shitje

Në shitje banesa afër Royal Mall, Mati 1!

Mati 1
 • 65,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17985
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 2
 • Garazha
 • 65

Përshkrimi

Banesë e mobiluar, e renovuar komplet një lagje moderne që ofron komoditet, siguri dhe rehati! 🔐🏡
Lokacioni tejet i përshtatshëm bën që të perfeksionojë mënyrën e jetesës brenda këtij objekti! Zgjedh opsionin më të mirë për veten dhe familjen…
Në shitje #banesa afër Royal Mall, Mati 1!
Banesa gjendet në katin e 6-të posedon:
•65m2,
•Dhomë gjumi,
•Dhomë dite,
•Kuzhinë,
•Paradhomë.
•Banjo,
•Ashensor,
•2 garazha (me qera)
🏷Çmimi 65.000€.
Numrat kontaktues: ☎️
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!
 • Adresa Mati 1
 • Qyteti Prishtinë
 • Vendi/Shteti Kosova
 • Zip/Kodi postar 10000

Detajet

Updated on 15 Mars, 2021 at 10:57 am
 • ID e prones: P-17985
 • Çmimi: 65,000€
 • Hapësira e pronës: 65 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Garazha: 2
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro