Në shitje 2 banesa në Ulpianë, te banesat e oficereve!

 • 1,200€
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Për shitje

Në shitje 2 banesa në Ulpianë, te banesat e oficereve!

Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 1,200€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17944
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 66

Përshkrimi

Familja juaj është rritur dhe keni nevojë për një hapsirë më të madhe për të jetuar?
PIRRO ka një ofertë ideale për ju!
Në shitje 2 banesa në Ulpianë.
Banesat gjenden në katin e parë dhe atë përdhes si dhe kanë sipërfaqe të përgjithshme 120.25m2.
Banesa në katin përdhesë posedon:
•53.47m2,
•Sallon me kuzhinë,
•Dhomë gjumi.
Banesa në katin 1 është me pamje nga të dy anët dhe posedon:
•66.78m2,
•Sallon
•Kuzhinë,
•Dhomë gjumi.
Çmimi 1200€ m2.
Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!
 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina

Detajet

Updated on 4 Qershor, 2021 at 1:38 pm
 • ID e prones: P-17944
 • Çmimi: 1,200€
 • Hapësira e pronës: 66 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro