Në shitje 𝐁𝐚𝐧𝐞𝐬𝐚 𝐧ë 𝐑𝐫𝐮𝐠ë𝐧 𝐁, 𝐤𝐨𝐦𝐩𝐥𝐞𝐤𝐬𝐢 𝐑𝐨𝐲𝐚𝐥

 • 115,000€
Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Për shitje

Në shitje 𝐁𝐚𝐧𝐞𝐬𝐚 𝐧ë 𝐑𝐫𝐮𝐠ë𝐧 𝐁, 𝐤𝐨𝐦𝐩𝐥𝐞𝐤𝐬𝐢 𝐑𝐨𝐲𝐚𝐥

Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 115,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18060
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 97

Përshkrimi

𝐁𝐚𝐧𝐞𝐬𝐚 𝐧ë 𝐑𝐫𝐮𝐠ë𝐧 𝐁, 𝐤𝐨𝐦𝐩𝐥𝐞𝐤𝐬𝐢 𝐑𝐨𝐲𝐚𝐥 🛡
Banesa ka pamje mahnitëse me një enterier dhe dizajn modern! 🎸 Ambient komod i përkryer për relax. Bëhuni të parët dhe përmbusheni ëndrrën për të ardhmen e familjes tuaj. Ofertë nga PIRRO!
Banesa është me orientim nga lindja, e mobiluar extra, me pamje nga rruga dhe posedon:
•97m2,
•Kati 7,
•Dhomë dite,
•Kuzhinë,
•2 Dhoma gjumi,
•Ballkon,
•Banjo,
•Depo,
•Ngrohje qendrore,
•Ashensor.
✴️Çmimi 115.000€.
Numrat kontaktues:📳
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
 • Adresa Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10060

Detajet

Updated on 15 Tetor, 2021 at 1:23 pm
 • ID e prones: P-18060
 • Çmimi: 115,000€
 • Hapësira e pronës: 97 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro