Në ofertë Banesa në #Ulpianë, afër shkollës “Hasan Prishtina”.

 • 90,000€
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Për shitje

Në ofertë Banesa në #Ulpianë, afër shkollës “Hasan Prishtina”.

Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 90,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17892
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 56

Përshkrimi

Ofertë nga Zyra Pirro⚡️
Banesë në Qendër/Ulpianë 💡
E përshtatshme për banim apo shfrytëzim për zyrë!
Në ofertë Banesa në #Ulpianë, afër shkollës “Hasan Prishtina”.
Posedon:
•56m2,
•Kati 2,
•Sallon me kuzhinë,
•Dhomë gjumi,
•Banjo,
•Ballkon.
Çmimi 90.000€
Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]
www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina

Detajet

Updated on 30 Qershor, 2021 at 9:21 am
 • ID e prones: P-17892
 • Çmimi: 90,000€
 • Hapësira e pronës: 56 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Detaje shtese

 • Banesa në #Ulpianë, afër shkollës "Hasan Prishtina".: 90000

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro