Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-19092
 • Lokale, Objekte biznesi, Studio, Zyrë
 • Lloji i prones
 • 100

Përshkrimi

PIRRO sjell një ofertë të shkëlqyer, dy lokale me qera.

Prona është një mundësi ideale investimi dhe të bërit biznes, e pozicionuar mirë dhe e vendosur në një komunitet të madh siq është qyteti i Fushë Kosovës.

Lokalet gjenden në rrugën “Nënë Tereza”, pak metra nga rreth-rrotullimi i Fushë Kosovës. Posedojnë 100 m² dhe 60 m². Lokalet gjenden në objektin e njëjtë, në katin e dytë.

Mundësi përfekte për kafiteri, zyre, restorant apo veprimtari tjetër biznesore.

Mundësi e shfrytëzimit edhe të oborrit nga pjesa mbrapa lokaleve.

Çmimi: Sipas marrëveshjes!

Numrat tanë kontaktues janë:

+38345888488,  +38343944443,
 +38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 6 Janar, 2022 at 3:33 pm
 • ID e prones: P-19092
 • Çmimi: Me marreveshje
 • Hapësira e pronës: 100 m²
 • Lloji i prones: Lokale, Objekte biznesi, Studio, Zyrë
 • Statusi i prones: Me qera, Ndërtim i ri, Shpallje e re

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro