Lëshohet me qera lokali në rrugën “Muharrem Fejza”, Prishtinë!

 • 300€
Me qera Shpallje e re Ofertë speciale

Lëshohet me qera lokali në rrugën “Muharrem Fejza”, Prishtinë!

 • 300€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18944
 • Lokale, Objekte biznesi, Studio, Zyrë
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bathroom
 • 40

Përshkrimi

PIRRO ju ofron mundësi të shkëlqyer zhvillimi dhe zgjerimi i të ardhurave tuaja egzistuese. 💰 🥳
Ofertë ekskluzive dhe posaqërishtë për ju që po planifikoni të hapni biznesin tuaj. 🎯
📍 Lëshohet me qera lokali në rrugën “Muharrem Fejza”, Prishtinë.
🃏 Posedon 40 m², dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesore.
Ҫmimi: 300€/ muaj. I diskutueshëm!
Numrat tanë kontaktues janë:
☎️ +38345888488,
☎️ +38343944443,
☎️    +38349260075,
☎️  +38349118380.
Webi ku mund t’i gjeni të gjitha shpalljet:

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 18 Nëntor, 2021 at 1:31 pm
 • ID e prones: P-18944
 • Çmimi: 300€
 • Hapësira e pronës: 40 m²
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Lokale, Objekte biznesi, Studio, Zyrë
 • Statusi i prones: Me qera, Shpallje e re

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro