Banesë super komode, e mobiluar në Lagjen Kalabria!

 • 54,000€
E vequar Për shitje
E vequar Për shitje

Banesë super komode, e mobiluar në Lagjen Kalabria!

 • 54,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-P-3
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 56

Përshkrimi

PIRRO Office sjell për ju Banesë super komode, të mobiluar në Lagjen Kalabria!
Filloni jetë të re në një banesë me organizim perfekt, e cila nuk kërkon më humbje kohe apo renovim të kushtueshëm!
Banesa posedon: 👇🏻
•56m2,
•Kati 1,
•Dhomë dite e përbërë nga dy pjesë,
•Kuzhinë me trapezari,
•Dhomë gjumi,
•Ballkon,
•Banjo.
Çmimi 54.000€.

Adresa

 • Qyteti Prishtinë
 • Vendi/Shteti Kosovë

Detajet

Updated on 9 Shkurt, 2021 at 6:33 pm
 • ID e prones: P-P-3
 • Çmimi: 54,000€
 • Hapësira e pronës: 56 m²
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro