Banesë në shitje tek rruga A, në Prishtinë!

 • 890€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-19109
 • 89

Përshkrimi

PIRRO e sjellë për ju banesë ekskluzive, e cila gjendet në afërsi të spitalit amerikan, në rrugën A.

E vendosur në një zonë urbanistike funksionale dhe me një plan të mrekullueshëm, kjo pronë do të ju ofrojë atë qfarë gjithmonë keni dëshiruar.

Banesa gjendet në katin e 3-të të objektit, posedon 89 m² dhe ka këtë renditje:

 • Sallon me kuzhinë,
 • Dy dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • Koridor,
 • Ballkon.

Kushtë përfekte banimi, nxemje qendrore nën dysheme, izolim i jashtëm, dritare gjermane, hapsirë gjelbëruese, parking për vetura.

Banesa është në ndërtim e sipër dhe punimet pritet të përfundojnë së shpejti.

Çmimi: 890€/m².

 

Numrat tanë kontaktues janë:

+38345888488,  +38343944443,
+38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 12 Janar, 2022 at 11:44 am
 • ID e prones: P-19109
 • Çmimi: 890€
 • Hapësira e pronës: 89 m²
 • Statusi i prones: Ndërtim i ri, Shpallje e re

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro