Banesë në shitje në Matin 1, në Prishtinë!

 • 1,000€
 • 1,050€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-19078
 • Banesa, Për banim
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garazha
 • 83

Përshkrimi

PIRRO ka kënaqësinë të ju prezantojë për shitje banesën super luksoze në Matin 1, në Prishtinë.

Ekskluzivisht, vetëm për ju, ndodhur në një zonë mjaftë të përsosur dhe atraktive të kryeqytetit.

Shijoni një jetë komode, me stil dhe rehati, që vetëm PIRRO di të sjellë për ju.

Përjetoni momente mahnitëse dhe kënaquni me pamje nga banesa që gjendet në katin e 10-të të objektit, ka 83m² (Neto), dhe posedon:

 • Sallon me kuzhinë,
 • Dy dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • WC,
 • Koridor,
 • Shpajz,
 • Ballkon,
 • Dy garazhda.

Çmimi; 1.000€/m² pa mobilje, 1.050€/m² me mobilje.

Çmimi për një garazhdë 8.000€, nëse merren të dyjat 15.000€.

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488,  +38343944443,
 +38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 4 Janar, 2022 at 3:31 pm
 • ID e prones: P-19078
 • Çmimi: 1,000€
 • Hapësira e pronës: 83 m²
 • Bedrooms: 2
 • Dhomë: 1
 • Bathrooms: 2
 • Garazha: 2
 • Lloji i prones: Banesa, Për banim
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro