Banesë në shitje në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it

 • 29,000€
Lagje spitalit
Për shitje

Banesë në shitje në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it

Lagje spitalit
 • 29,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18052
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 32

Përshkrimi

💬A të duhet banesë praktike?
💆🏻 Diçka e thjeshtë, e rehatshme, e lezetshme dhe që të lehtëson jetën!
PIRRO të ofron një të tillë… 🏘⚖️

Banesë në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it 🏨

Banesa është e mobiluar, ka pamje të bukur, shumë e përshtatshme për banim dhe posedon:
•32m2,
•Kati 2,
•Dhomë dite,
•Kuzhinë,
•Banjo,
•Ashensor.

🏷Çmimi 29.000€

Numrat kontaktues: 📲
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]
www.pirro-ks.com

 • Adresa Lagje spitalit
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Kodi postar 10000

Detajet

Updated on 24 Mars, 2021 at 3:04 pm
 • ID e prones: P-18052
 • Çmimi: 29,000€
 • Hapësira e pronës: 32 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro