Banesë në shitje në Fushë Kosovë!

 • 550€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-19011
 • Banesa, Për banim
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 87

Përshkrimi

PIRRO me ofertë për ju!

Sjellim banesën e radhës në epiqendrën në rritje, në qytetin e Fushë Kosovës.

E vendosur në një zonë të famshme dhe në afërsi të shkollës “Mihal Grameno”.

Banesa gjendet në katin e 4-të, posedon 87 m² dhe ka këtë renditje:

 • Sallon me kuzhinë,
 • Dy dhoma gjumi,
 • Koridor,
 • Depo,
 • Banjo,
 • Ballkon.

Çmimi: 550€/m².

Numrat tanë kontaktues janë:

+38345888488,  +38343944443,
+38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 10 Dhjetor, 2021 at 2:44 pm
 • ID e prones: P-19011
 • Çmimi: 550€
 • Hapësira e pronës: 87 m²
 • Bedrooms: 2
 • Dhomë: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa, Për banim

Veçoritë

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro