Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18883
 • Banesa, Për banim
 • Lloji i prones
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garazhë
 • 109

Përshkrimi

 Mos kërko më shumë banesa të bukura sepse PIRRO ka ofertë të re për ty!
Banesë me një stil të veqantë, hapsirë të mjaftueshme dhe mjaftë luksoze.
E vendosur në një zonë të përshtatshme të qytetit, 100 metra në afërsi të qendrës së mjeksisë familjare, 100 metra afër shkollës “Pavarësia” dhe 30 metra nga stacioni 3 dhe 3A.
Me pamjet e mrekullueshme që ofron nga kati i 7-të i ndërtesës, do të dëshironit ta bëni për vete sot.
Banesa ka 109 m² dhe posedon:
 • Dhomë dite me kuzhinë dhe tryezari,
 • Tri dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • WC të ndarë,
 • Koridor,
 • Dy ballkona,
 • Dy lifta.

Gjithashtu posedon edhe:

 • Garazhë në vlerë 6000€, dhe
 • Depo në vlerë 2000€.

Shitet komplet me mobile.

Çmimi: 850€/m².

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488,  +38343944443,
 +38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 1 Nëntor, 2021 at 10:23 am
 • ID e prones: P-18883
 • Çmimi: 850€
 • Hapësira e pronës: 109 m²
 • Bedrooms: 3
 • Dhomë: 1
 • Bathrooms: 2
 • Garazhë: 1
 • Lloji i prones: Banesa, Për banim
 • Statusi i prones: Për shitje, Shpallje e re

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro