Banesë në lagjen ‘’Bregu i Diellit’’, te #Banesat e Kuqe!

 • 77,000€
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Për shitje

Banesë në lagjen ‘’Bregu i Diellit’’, te #Banesat e Kuqe!

Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 77,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18039
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65

Përshkrimi

Tani keni mundësinë të banoni në vendin më të perfeksionuar në #Prishtinë!

#Ofertë nga Pirro OFFICE…

Banesë në lagjen ‘’Bregu i Diellit’’, te #Banesat e Kuqe!

#Banesa është e mobiluar, shumë komode, bukur e rregulluar dhe posedon:

•65m2,
•Kati 3,
•Dhomë gjumi,
•Dhomë dite,
•Kuzhinë,
•Ballkon 7 m2,
•Ngrohje qendrore me Termokos.

Çmimi: 77.000€.

Numrat kontaktues: ☎️
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]

Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10060

Detajet

Updated on 23 Mars, 2021 at 2:56 pm
 • ID e prones: P-18039
 • Çmimi: 77,000€
 • Hapësira e pronës: 65 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro