Banese në lagjen “Arbëria”

 • Me marrëveshje

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-P-2
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 66

Përshkrimi

Banesa është extra e renovuar e mobiluar, me pamje nga perëndimi dhe posedon:
•66m2,
•Kati 2,
•Sallon me kuzhinë,
•2 Dhoma gjumi,
•Banjo,
•Ballkon.
Çmimi: Me marrëveshje

Adresa

Detajet

Updated on 7 Shkurt, 2021 at 12:02 am
 • ID e prones: P-P-2
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Hapësira e pronës: 66 m²
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro