Banesë me qera në Qendër të Prishtinës, afër Grandit!

 • 330€
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me qera

Banesë me qera në Qendër të Prishtinës, afër Grandit!

Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 330€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18019
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 54

Përshkrimi

Banesë me qera në Qendër të Prishtinës, afër Grandit!

Banesa gjendet në katin 2 shumë afër qendrës, sheshit të Prishtinës është e përshtatshme për banim por mund të shfrytëzohet edhe si zyrë, posedon:

•54m2,
•Dhomë dite me kuzhinë,
•Dhomë gjumi,
•Banjo
•2 terrasa të vogla.

🏷Çmimi: 330€

Numrat kontaktues: ☎️
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]

Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina

Detajet

Updated on 19 Mars, 2021 at 10:55 am
 • ID e prones: P-18019
 • Çmimi: 330€
 • Hapësira e pronës: 54 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Me qera

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro