Banesë me qera në lagjen Ulpiana, mbrapa Aleancës!

 • 220€
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me qera

Banesë me qera në lagjen Ulpiana, mbrapa Aleancës!

Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 220€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18025
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 54

Përshkrimi

Banesë me qera në lagjen Ulpiana, mbrapa Aleancës!

Banesa gjendet në katin 5, është shumë komode për banim dhe posedon:

•37m2,

•Dhomë dite me kuzhinë,

•Dhomë gjumi,

•Banjo.

Çmimi: 220€ Numrat kontaktues:

☎️ Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.

Email: [email protected]

Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina

Detajet

Updated on 19 Mars, 2021 at 2:44 pm
 • ID e prones: P-18025
 • Çmimi: 220€
 • Hapësira e pronës: 54 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Me qera

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro