Banesa në shitje në Kodrën e Diellit!

 • 90m² 136,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18363
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Përshkrimi

Mos kërko më shumë ambiente që të lënë pa frymë!

Kjo banesë që PIRRO e sjellë për ju, është zgjidhja ideale.

Banesa ju ofron pamje piktoreske, ambient unik dhe të këndshëm, ndriqim dhe qasje nga të trija anët e objektit.

Banesa gjendet në Kodrën e Diellit, afër Postës së Vogël, (banesat  me tulla të kuqe). Me dokumenta kadastrale, e pahipotekuar.

Gjendet në katin e parë mbi përdhesë e gjithashtu ka edhe podrum.

Banesa ka 90m² dhe posedon këtë renditje:

 • Salloni ndaras,
 • Kuzhinë   me trapezari ndaras,
 • Dy dhoma të fjetjes,
 • Dy banjo,
 • Dy ballkona,
 • Koridori.

Ҫmimi: 136000€

Numrat kontaktues: ☎️
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]

www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 

Adresa

 • Qyteti Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 6 Korrik, 2021 at 2:49 pm
 • ID e prones: P-18363
 • Çmimi: 90m² 136,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Veçoritë

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro