Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18869
 • Banesa, Për banim
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70

Përshkrimi

PIRRO ka kënaqësinë të ju prezantojë ofertën e radhës me SUPER ZBRITJE!

Nga 170.000€, tani për 140.000€!

Kjo banesë është e përshtatshme për banim, me vendnodhje në një zonë të favorshme, në Bregun e Diellit, me një ambient të bukur e pamje panoramike të qytetit.

Banesa posedon 70 m², është në katin e tretë dhe ka këtë renditje:

 • Sallon,
 • Kuzhinë,
 • Dhomë gjumi,
 • Banjo,
 • Koridori,
 • Ballkoni.

Çmimi: 140.000€.

 

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488,  +38343944443,
 +38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 28 Tetor, 2021 at 2:23 pm
 • ID e prones: P-18869
 • Çmimi: 140,000€
 • Hapësira e pronës: 70 m²
 • Bedroom: 1
 • Dhomë: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa, Për banim
 • Statusi i prones: Çmimi i zbritur, Për shitje

Veçoritë

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro