Banesa në Mati 1, Rruga C

 • 770€/(çmimi për m2)

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17480
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 58.6

Përshkrimi

Banesa posedon:
58.6m2,
Kati 5,
Dhomë gjumi,
Dhomë dite,
Kuzhinë,
Banjo,
Ballkon.

Çmimi: 770€ m2.

Adresa

 • Qyteti Prishtinë

Detajet

Updated on 5 Mars, 2021 at 3:19 pm
 • ID e prones: P-17480
 • Çmimi: 770€/(çmimi për m2)
 • Hapësira e pronës: 58.6 m²
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro