MË SHUMË SE NJË DEKADË AFËR JUSH!

Nëse kërkoni për një ambient shtëpie të ëndërrave tuaja, ne jemi gjithmonë të gatshëm t’ju bëjmë zgjidhjen!

Shpalljet e fundit

Ofertat Tekstuale

show all (100)
show all (100)
For Sale (100)

Blog Postet

ID: 19020

Në shitje shtëpia në Lagjen Kalabria

Oferta e mëngjesit nga PIRRO! Në shitje shtëpia në Lagjen Kalabria. Shtëpia ndodhet në afërsi të shkollës dhe shtëpisë së shëndetit, posedon: •180m2, •2.5 Ari truall, •Kati përdhesë – Sallon me kuzhinë, banjo, depo, garazhë, •Kati 1 – 3 dhoma gjumi, banjo, ballkon. Çmimi 150.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com […]

Më shumë info >

ID: 19018

Shitet trualli në Lagjen Veternik Rr.”Washington”

Jeni në kërkim të ndonjë trualli për banim apo të ushtroni biznesin tuaj..? PIRRO si çdo herë ka ofertë për ju! Shitet trualli në Lagjen Veternik Rr.”Washington”, me infrastrukturë tërësisht të kompletuar. Trualli gjendet në një pozicion shumë të përshtatshëm dhe në një nga vendet më të mira të Prishtinës, e gjithë zona rreth truallit […]

Më shumë info >

ID: 19015

Në shitje shtëpia në Lagjen Kodra e Trimave, afër shkollës “Hilmi Rakovica”

Mundësi e artë për të jetuar dhe vepruar në një shtëpi të mirë. PIRRO ka një ofertë për ju! Në shitje shtëpia në Lagjen Kodra e Trimave, afër shkollës “Hilmi Rakovica”. Shtëpia është 2 katëshe dhe posedon: •250m2, •2 ari truall, •Sallon me kuzhinë, •4 Dhoma gjumi, •Koridor, •Banjo, •Ballkon. Çmimi 60.000€. Numrat kontaktues: Tel […]

Më shumë info >

ID: 19013

Në shitje banesa/gasoniera në Lagjen Kalabria, Rr.”Sylejman Vuçiterna”

Ofertë e re, banesë e re, në lagje të re, komplet e re…! Ku tjetër, përveç në PIRRO! Në shitje banesa/gasoniera në Lagjen Kalabria, Rr.”Sylejman Vuçiterna”. Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim, e cila posedon: •42m2, •Kati 4, •Dhomë, •Kuzhinë, •Koridor, •Banjo, •Ballkon. Çmimi 38.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. […]

Më shumë info >

ID: 19010

Në shitje banesat te ish INTEREMINEXI

Super ofertë nga PIRRO! Lagje e frekuentuar dhe shumë e kërkuar, në zonën e Qendrës, afër institucioneve.. Kualitet i lartë i ndërtimit! Në shitje banesat te ish INTEREMINEXI. Banesat posedojnë: •100m2 – Kati 5, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo •129m2 – Kati 4, 6, 8, 10, •Sallon me kuzhinë, •3 Dhoma gjumi, •Banjo. […]

Më shumë info >

ID: 19008

Në shitje banesa te Xhambazët!

Jeni në kërkim të një banese të përshtatshme për jetesë? Tek Zyra PIRRO çdo herë gjeni ofertat më të mira.. Në shitje banesa te Xhambazët! Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, me pamje nga të dy anët, posedon: •85m2, •Kati 1, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo. Çmimi 85.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, […]

Më shumë info >

ID: 19006

Në shitje shtëpitë përballë Sallës 1 Tetori

E hëna vjena me ofertë të re nga PIRRO! Në shitje shtëpitë përballë Sallës 1 Tetori, të cilat gjenden në një lokacion shumë të përshtatshëm për ndërtime të larta. Shtepitë janë tre katëshe, kati i parë hapsirë e destinuar për biznes dhe posedojnë: •1000m2, •4.40 ari truall, •Sallon, •Kuzhinë, •4 Dhoma gjumi, •Banjo. Çmimi: 315.000€. […]

Më shumë info >

ID: 19004

Në shitje banesa në Lagjen e Spitalit

Ofertë nga PIRRO! Lagje e frekuentuar dhe mjaftë e kërkuar.. Në shitje banesa në Lagjen e Spitalit. Banesa posedon: •70m2, •Kati 5, •Sallon me kuzhinë, •3 Dhoma gjumi, •Banjo, •Ballkon, •Bodrum, •Garazh. Çmimi 58.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni […]

Më shumë info >

ID: 19001

Në shitje banesa në Bregun e Diellit afër banesave të bardha

Oferta e të shtunës nga PIRRO! Mundësi ideale për të jetuar… Në shitje banesa në Bregun e Diellit afër banesave të bardha. Banesa gjendet në një lokacion shumë të kërkuar dhe posedon: •56m2 •Kati 1, •Sallon, •Kuzhinë, •Banjo. Çmimi 45.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth […]

Më shumë info >

ID: 18997

Në shitje lokali i cili gjendet te lokalet e Lesnës

PIRRO me ofertë të re për ju! Jeni në kërkim të një lokali në një lokacion të frekuentuar ku mund të ushtroni veprimtarinë tuaj? Në shitje lokali i cili gjendet te lokalet e Lesnës. Lokali posedon 43m2 dhe ndodhet përballë Institutit Albanologjik të Kosovës. Çmimi 200.000€. Lokali lëshohet edhe me qera: 500€ muaji. Numrat kontaktues: […]

Më shumë info >

ID: 18995

Në shitje banesa në Rr.”UÇK”, përballë Raiffeisen Bank

Ofertat më të mira vetëm tek PIRRO! Në shitje banesa në Rr.”UÇK”, përballë Raiffeisen Bank. Banesa është e renovuar, ka ngrohje qendrore në dysheme dhe posedon: •84m2, •Kati 5, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •2 Banjo, •Ballkon. Çmimi 103.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth […]

Më shumë info >

ID: 18991

Në shitje banesa në Bregun e Diellit

PIRRO vjen përsëri me risi! Në shitje banesa në Bregun e Diellit e cila gjendet pranë shkollës, kopshtit për fëmijë, ambulancës dhe trafikut urban. Banesa është e mobiluar, ujë dhe sigurim 24h, mirëmbajtje dhe ndriqim publik, e cila posedon: •72m2, •Kati 4, •Sallon, •Kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo (me dritare), •WC, •Ballkon. Çmimi 69.000€. Numrat […]

Më shumë info >

ID: 18989

Në shitje banesa në njërën prej lagjeve me të sigurta, në Arbëri

Fillojeni ditën mbarë me ofertat e “PIRRO”! Në shitje banesa në njërën prej lagjeve me të sigurta, në Arbëri, afër Minimax-it, ndërtim i ri. Banesë plot komoditet dhe elegancë, me një hapsirë gjelbëruese, e cila posedon: •81m2, •Kati 4, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo, •WC, •Shpajz, •Ballkon. Çmimi 850€ m2. Numrat kontaktues: Tel […]

Më shumë info >

ID: 18986

Në shitje banesa në Matin 1, Rr.”Ahmet Gashi”, ndërtim i ri dhe cilësor

PIRRO gjithmonë me ofertë në Lagjet më të mira! Në shitje banesa në Matin 1, Rr.”Ahmet Gashi”, ndërtim i ri dhe cilësor. Banesa është e mobiluar, me një ambient të këndshëm, e cila posedon: •115m2, •Kati 8, •Sallon me kuzhinë, •3 Dhoma gjumi, •2 Banjo, •2 Ballkon, •Shpajz, •Garazhë. Çmimi 80.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, […]

Më shumë info >

ID: 18984

Në shitje shtëpia në Arbëri Rr.”Stambolli”

Ofertat e të mërkurës nga PIRRO! Në shitje shtëpia në Arbëri Rr.”Stambolli”. Shtëpia gjendet në rrugë të asfaltuar dhe të ndriquar, ujë dhe energji elektrike 24h, e cila posedon: •160m2, •5 Ari truall, •2 Dhoma të ndejes, •Kuzhinë, •4 Dhoma gjumi, •Banjo, •Ngrohje qendrore. Çmimi 150.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com […]

Më shumë info >

ID: 18982

Në shitje banesa në Tokbashqe, ndërtim i vjetër

Ofertat e reja në PIRRO nuk kanë të ndalur ! Në shitje banesa në Tokbashqe, ndërtim i vjetër, në një ambient të pastër dhe të qetë. Banesa është me çertifikatë të pronësisë, e renovuar dhe e mobiluar, e cila posedon: •62m2, •Kati 2, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo. Çmimi 65.000€. Numrat kontaktues: Tel […]

Më shumë info >

ID: 18980

Në shitje banesa në Lagjen “Mati 1”

E martja vjen me ofertë të re nga PIRRO! Dëshironi të jetoni në një banesë komode dhe në një Lagje të bukur dhe shumë të kërkuar? Në shitje banesa në Lagjen “Mati 1”. Banesa gjendet në Rr.“Muharrem Fejza”, në afërsi të shkollës, e mobiluar, dhe posedon: •49m2, •Kati 2, •Sallon me kuzhinë, •Dhomë gjumi, •Banjo. […]

Më shumë info >

ID: 18977

Në shitje 24 hektarë truall në një vend dhe me infrastrukturë të kompletuar, në Komunën e Artanës (Novobërd)

Jeni duke kërkuar një hapsirë të madhe për realizimin e biznesit tuaj të endrrave apo ndonjë veprimtari tjetër? PIRRO ofron per tek ju lokacionin më të pështatshëm! Në shitje 24 hektarë truall në një vend dhe me infrastrukturë të kompletuar, në Komunën e Artanës (Novobërd). Çmimi 180€ ari, 18.000€ për hektarë. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, […]

Më shumë info >

ID: 18972

Në shitje banesa në Rr.”UÇK”, përballë Raiffeisen Bank

E hëna vjen me ofertë të re nga PIRRO! Në shitje banesa në Rr.”UÇK”, përballë Raiffeisen Bank. Banesa është e renovuar, ka ngrohje qendrore në dysheme dhe posedon: •84m2, •Kati 5, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •2 Banjo, •Ballkon. Çmimi 100.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë […]

Më shumë info >

ID: 18967

Në shitje banesa në Bregun e Diellit

Oferta e dytë e vikendit është zgjidhja ideale për ju! Në shitje banesa në Bregun e Diellit! Banesa është e mobiluar, me çertifikatë të pronësisë dhe posedon: •56m2, •Kati 3, •Sallon me kuzhinë, •Dhomë gjumi, •Ballkon me shpajz, •Banjo. Çmimi 60.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione […]

Më shumë info >

ID: 18965

Në shitje shtëpia dy katëshe në Veternik

Jeni në kërkim të një shtëpie të këndshme për banim me familjen tuaj? E shtuna vjen me ofertë të re nga PIRRO! Në shitje shtëpia dy katëshe në Veternik. Shtëpia është me dokumentacion të kompletuar dhe posedon: •130m2, •4.70 ari truall, •Sallon me kuzhinë, •3 Dhoma gjumi, •2 Banjo, •Koridor. Çmimi 137.000€. Numrat kontaktues: Tel […]

Më shumë info >

ID: 18963

Në shitje banesa në Lagjen e Spitalit

E premtja gjithmonë e këndshme me ofertat e PIRRO! Në shitje banesa në Lagjen e Spitalit. Banesa gjendet në rrugën “Muharrem Fejza” dhe posedon: •103m2, •Kati 3, •Sallon me Kuzhinë, •3 Dhoma gjumi, •Banjo, •WC, •Ballkon. Çmimi 800€m2. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave tona […]

Më shumë info >

ID: 18960

Lëshohet me qera Banesa në Tophane në rrugën “ Pjetër Bogdani”

Jeni në kërkim të një banese me qera, e cila është komode dhe me hapsirë të shfrytëzueshme? PIRRO ka një ofertë për ju! Lëshohet me qera Banesa në Tophane në rrugën “ Pjetër Bogdani”. Banesa është e mobiluar, në qera përfshihen të gjitha shpenzimet e tjera përveç energjisë elektrike dhe posedon: •70m2, •Kati 2, •Sallon, […]

Më shumë info >

ID: 18957

Në shitje banesa në Arbëri afër Minimax-it

Extra ofertë nga PIRRO! Në shitje banesa në Arbëri afër Minimax-it. Një lagje e sigurt, në afërsi të KFOR-it dhe Ambasadës Amerikane. Banesa me standarde dhe cilësi të lartë të ndërtimit. Objekt 5 katësh. Banesa posedon: •120m2, •Kati 3, •Sallon me kuzhinë, •3 Dhoma gjumi, •2 Banjo, •2 Ballkone, •Garazhë. Çmimi 980€ m2. Numrat kontaktues: […]

Më shumë info >

ID: 18955

Në shitje banesa super e këndshme dhe luksoze në Arbëri afër Minimax-it

  #OfertatEMiraNukPresinGjatë 😏 Jeni në kërkim të një banese komode dhe me ambient të ngrohtë që ofron privatësi dhe siguri për familjen tuaj? PIRRO prezanton tek ju ofertën më të mirë. Në shitje banesa super e këndshme dhe luksoze në Arbëri afër Minimax-it dhe Ambasades së re Amerikane. Banesa është extra e mobiluar, sanitari luksoze dhe […]

Më shumë info >

ID: 18953

Shitet shtëpia dy katëshe, në Lagjen Emshir, me dy hymje të cilat shiten ndaras

A ke ndi ofertë ma t’mirë nuk ki 🙃 PIRRO vjen me një RISI..! Shitet shtëpia dy katëshe, në Lagjen Emshir, me dy hymje të cilat shiten ndaras. Shtëpia ka një ambient tejet komod dhe hapsirë të mjaftueshme, një ndërtim modern dhe cilësor. Secila hymje posedon: •190m2, •Sallon me kuzhinë, •3 Dhoma gjumi, •3 Banjo, •Parahymje, […]

Më shumë info >

ID: 18950

Në shitje banesa në Ulpianë, në Rr.”Bulevardi Dëshmorët e Kombit”

Jeni të interesuar për një banesë e cila është e përshtatshme të përdoret edhe si ambient për të zhvilluar veprimtari biznesore? PIRRO ka ofertë për ju! Në shitje banesa në Ulpianë, në Rr.”Bulevardi Dëshmorët e Kombit”. Banesa është me pamje nga rruga kryesore dhe posedon: •49.5m2, •Kati 1, •3 Dhoma, •Kuzhinë, •Banjo, •Koridor, •Ballkon. Çmimi […]

Më shumë info >

ID: 18945

Në shitje banesa në Velani

Ofertat më të mira i gjeni vetëm te PIRRO! Në shitje banesa në Velani. Banesa është me pamje nga lindja dhe posedon: •77.5m2, •Kati 4, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo, •Ballkon. Çmimi 800€m2. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na […]

Më shumë info >

ID: 18941

Në Shitje 70 Ari Truall afër Parkut të Gërmisë

Gërmia vendi më atraktiv për të jetuar apo për të zhvilluar veprimtari afariste! Në Shitje 70 Ari Truall afër Parkut të Gërmisë. Trualli është i urbanizuar dhe posedon një shtëpizë të drurit 65m2. Trualli është i përshtatshëm për të ndërtuar shtëpi, restaurant, çerdhe, spital apo çfarëdo veprimtarie tjetër. Çmimi 12.000€ ari. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, […]

Më shumë info >

ID: 18939

Në Shitje Banesa në Fushë Kosovë afër shkollës “Mihail Grameno”

Dëshironi të jetoni në një ambient luksoz? Kemi zgjidhje ideale për ju.. Në Shitje Banesa në Fushë Kosovë afër shkollës “Mihail Grameno”! Banesa është ekstra e mobiluar dhe ka pamje nga lindja, posedon: •85m2, •Kati 4, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo, •Shpajz, •18m2 garazhë. Çmimi 57.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. […]

Më shumë info >

ID: 18937

Shitet trualli në Lagjen Qëndresa

Jeni në kërkim të ndonjë trualli për banim apo të ushtroni biznesin tuaj, largë qytetit, largë zhurmës, në një ambient të qetë dhe të pastër…? PIRRO si çdo herë ka ofertë për ju! Shitet trualli në Lagjen Qëndresa me infrastrukturë tërësisht të kompletuar. Trualli posedon sipërfaqe prej 4 ari. Çmimi 25.000€ ari. Numrat kontaktues: Tel […]

Më shumë info >

ID: 18935

Në shitje banesa super e këndshme dhe luksoze në Arbëri afër Minimax-it

#OfertatEMiraNukPresinGjatë 😏 Jeni në kërkim të një banese komode dhe me ambient të ngrohtë që ofron privatësi dhe siguri për familjen tuaj? PIRRO prezanton tek ju ofertën më të mirë. Në shitje banesa super e këndshme dhe luksoze në Arbëri afër Minimax-it dhe Ambasades së re Amerikane. Banesa është extra e mobiluar, sanitari luksoze dhe me […]

Më shumë info >

ID: 18932

Në shitje 5.7 ari truall në fund të Lagjes Marigona 1, rrugës për Gjilan

Tek PIRRO ofertat e reja nuk kanë të ndalur! Jeni në kërkim të një trualli në periferi por me infrastruktur të kompletuar? Ne kemi një ofertë për ju… Në shitje 5.7 ari truall në fund të Lagjes Marigona 1, rrugës për Gjilan. Trualli gjendet në afërsi të shkollës, në një rrugë të asfaltuar dhe me […]

Më shumë info >

ID: 18929

Në shitje banesa në Lagjen Bregu i Diellit + Garazhë dhe Depo!

E shtuna me ofertë të re nga PIRRO! Në shitje banesa në Lagjen Bregu i Diellit + Garazhë dhe Depo! Banesa gjendet në një ambient të gjelbëruar, është e mobiluar, ka këndin e lojrave, ashensorin si dhe posedon: •67m2, •Kati 3, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo, •Ballkon, •Garazh, •Depo. Çmimi 60.000€. Numrat kontaktues: […]

Më shumë info >

ID: 18926

Në shitje trualli në Bernicë të Epërme

Jeni duke kërkuar një truall në një mjedis të gjelbëruar larg zhurmës së qytetit? PIRRO ka një ofertë për ju! Në shitje trualli në Bernicë të Epërme. Trualli posedon 10 ari, ka infrastrukturë të kompletuar dhe qasje të menjëhershme në rrugën kryesore. Çmimi 6000€ ari. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com […]

Më shumë info >

ID: 18924

Në shitje dy banesa në njërën ndër Lagjet më të frekuentuara dhe më të kërkuara, në Ulpianë

Dita e mirë fillon me ofertat në PIRRO! Në shitje dy banesa në njërën ndër Lagjet më të frekuentuara dhe më të kërkuara, në Ulpianë, përballë konvikteve të studentëve. Banesat kanë një hapsirë gjelbëruese para dhe janë të shfrytëzuara për banim dhe destinim për lokal, gjenden në katin përdhesë dhe posedojnë: 30m2+30m2=60m2 (secila me nga […]

Më shumë info >

ID: 18922

Në shitje trualli mbrapa Gorenjës, afër Spitalit “Lindja”

Jeni duke kerkuar truall me infrastrukturë të kompletuar? PIRRO ka një ofertë për ju! Në shitje trualli mbrapa Gorenjës, afër Spitalit “Lindja”. Trualli posedon 5 ari, është i destinuar për ndërtime të ulëta dhe me dokumentacion në rregull. Çmimi 18.900€ ari. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione […]

Më shumë info >

ID: 18919

Në shitje banesa në Qendër, përballë Stacionit të Policisë

Ofertë e re nga PIRRO! Jeni të interesuar për banesë në Qendër të Prishtinës? Në shitje banesa në Qendër, përballë Stacionit të Policisë. Banesa ka pamje nga rruga kryesore, është e përshtatshme edhe për zyre dhe posedon: •65m2, •Kati 3, •1 Dhomë të ditës, •Kuzhinë, •1 Dhomë gjumi, •Banjo, •2 Ballkona me pamje nga të […]

Më shumë info >

ID: 18914

Në shitje shtëpia 2 katëshe në Taslixhe

Ëndërroni të keni shtëpi tuajen në Prishtinë? PIRRO ka ofertë të shkëlqyer për ju… Në shitje shtëpia 2 katëshe në Taslixhe. Shtëpia posedon: •300m2, •5.3 Ari truall, •Sallon, •2 Kuzhina, •4 Dhoma gjumi, •Banjo, •Shpajz, •Shupë, •Garazh. Çmimi 280.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave […]

Më shumë info >

ID: 18911

Në shitje banesa në Bregun e Dillit te Posta e Vogël

Banesa, çdo herë një opsion i qëlluar. Ofertat më të mira vetëm tek PIRRO! Në shitje banesa në Bregun e Dillit te Posta e Vogël. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, me parking të mjaftueshëm dhe në afërsi të Shkollës “Ismail Qemajli”, Qerdhes dhe Shtëpisë së Shëndetit. Banesa ka pamje atraktive dhe posedon: •90m2, […]

Më shumë info >

ID: 18906

Në shitje banesa në Bregun e Diellit, përballë shkollës “Ismail Qemaili”

Ofertat më të mira dhe të pakrahasueshme vetëm tek PIRRO! Në shitje banesa në Bregun e Diellit, përballë shkollës “Ismail Qemaili”. Banesa është e mobiluar me pamje shumë atraktive dhe posedon: •66m2, •Kati 2, •Sallon, •Kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Shpajz, •Banjo, •WC, •Ballkon. Çmimi 109.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com […]

Më shumë info >

ID: 18903

Në Shitje Banesa në Ulpianë mbrapa Aleancës

Keni nevojë për banesë apo lokal afarist? Zyra Pirro ka zgjidhje për ju.. Në Shitje Banesa në Ulpianë mbrapa Aleancës! Përveq si banesë mund të shfrytëzohet edhe si lokal afarist, banesa posedon: •54m2, •Kati përdhesë, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo, •Ballkon, •Podrum. Çmimi 150.000€ Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com […]

Më shumë info >

ID: 18901

Në shitje shtëpia në Qëndër të Prishtinës, afër Teatrit Dodona

E ku ka më mirë se me pas shtëpi në Prishtinë! PIRRO ju ofron një të tillë! Në shitje shtëpia në Qëndër të Prishtinës, afër Teatrit Dodona. Shtëpia ka një hapsirë prej 500m2 me 2.5 ari truall dhe posedon: •3 Dhoma të ndejës me kuzhina, •5 Dhoma gjumi, •4 Banjo, •Garazh, •2 Lokale afariste, •Bodrum […]

Më shumë info >

ID: 18896

Në shitje banesa në Arbëri te Komuna e re

Banesë luksoze në Arbëri! Në shitje banesa në Arbëri te Komuna e re. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, posedon: •220m2, •Sallon me kuzhinë, •3 Dhoma gjumi, •2 Banjo, •Wc, •Terasë, •Depo, •Podrum. Çmimi 160.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të […]

Më shumë info >

ID: 18893

Në shitje banesa te sheshi “Bill Clinton”

Oferta e të shtunës nga PIRRO! Lagjia Dardania një ndër lokacionet më të preferuara… Në shitje banesa te sheshi “Bill Clinton”. Banesa është në afërsi të parkut dhe shkollës si dhe posedon: •70m2, •Kati 3, •Sallon, •Kuzhinë, •Dhomë gjumi, •Banjo. Çmimi 80.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë […]

Më shumë info >

ID: 18889

Në shitje shtëpia luksoze në Vetërnik në Lagjen Qëndresa

Shtëpinë e ëndrrave e gjeni vetëm tek PIRRO! Në shitje shtëpia luksoze në Vetërnik në Lagjen Qëndresa. Shtëpia posedon 352m2 dhe ka dy kate. Kati 1 posedon: •Dhomë të ditës, •Kuzhinë dhe trapezari, •2 Dhoma gjumi, •Banjo. Kati 2 posedon: •3 Dhoma gjumi, •Banjo. Shtëpia poashtu posedon nënkulëm, podrum, garazhë dhe kuzhinë verore. • Nënkulmi […]

Më shumë info >

ID: 18886

Në shitje lokali në Qëndër përballë Restaurant “Pishat”

Zgjedhje të shumta dhe cilësi e pakrahasueshme, vetëm tek PIRRO! Në shitje lokali në Qëndër përballë Restaurant “Pishat”. Lokali është i renovuar tërësisht dhe ka pamje atraktive, i cili posedon: •115m2, •Kati 1. Çmimi 310.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na […]

Më shumë info >

ID: 18884

Në shitje banesa në Bregun e Diellit, të Banesat e Bardha

  PIRRO, kujdeset që çdo ditë t’ju ofrojë oferta të përkryera dhe me një ambient të ngrohtë ! Në shitje banesa në Bregun e Diellit, të Banesat e Bardha. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar e cila posedon: •44m2, •Kati 1, •Sallon me kuzhinë, •1 Dhomë gjumi, •Banjo, •Ballkon, •Garazh. Çmimi 32.000€. Numrat kontaktues: […]

Më shumë info >

ID: 18881

Në shitje banesa në Lagjen e Muhaxherëve përballë Albi Market.

Banesat më të mira dhe më të lira vetëm nga PIRRO! Në shitje banesa në Lagjen e Muhaxherëve përballë Albi Market. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, me pamje nga të dy anët si dhe posedon: •67m2, •Kati 4, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Shpajz, •Banjo, •Ngrohje qendrore, •Rezervar të ujit. Çmimi 55.000€. […]

Më shumë info >

ID: 18878

Në shitje banesa në rendin e dytë të Rrugës B, afër Fitnesit Five Star

Asgjë nuk mund të krahasohet me një ambient komod ku mund të përjetoni relaksim… PIRRO i’u ofron një të tillë! Në shitje banesa në rendin e dytë të Rrugës B, afër Fitnesit Five Star. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, me pamje nga lindja dhe posedon: •58m2, •Kati 7, •Sallon me kuzhinë, •1 Dhomë […]

Më shumë info >

ID: 18874

Në shitje banesa në Arbëri, te banesat e tregtisë

PIRRO gjithmonë me ofertë në Lagjet më të mira! Në shitje banesa në Arbëri, te banesat e tregtisë. Me një ambient të këndshëm dhe e renovuar banesa posedon: •58m2, •Kati 6, •Sallon me kuzhinë, •1 Dhomë gjumi, •Banjo, •Ballkon. Çmimi 56.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione […]

Më shumë info >

ID: 18870

Në shitje banesa komode në Kalabri, ish Emshir, tek objekti Bledi

E mërkura vjen me ofertë të re vetëm nga PIRRO! Në shitje banesa komode në Kalabri, ish Emshir, tek objekti Bledi. Banesa është me çertifikatë të pronësisë, e paisur me ashensor dhe posedon: •52m2, •Kati 5, •Sallon me kuzhinë, •Dhomë gjumi, •Banjo, •Ballkon. Çmimi 900€m2. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com […]

Më shumë info >

ID: 18868

Në shitje banesa në “Bregun e Diellit” te banesat e bardha

Banesa me hapsirë të madhe dhe çmim të volitshëm vetëm nga PIRRO! Në shitje banesa në “Bregun e Diellit” te banesat e bardha. Banesa është me dy nivele, ka parking dhe platonë për lojra për fëmijë si dhe posedon: •110m2, •Kati 5, •Sallon, •Kuzhinë, •3 Dhoma gjumi, •Shpajz. Çmimi 75.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, […]

Më shumë info >

ID: 18862

Në shitje shtëpia mbrapa Terminalit Doganor, afër Spitalit Medikus

Jeni në kërkim të një shtëpie të bukur me hapsirë të bollshme dhe extra të mobiluar? PIRRO ka një ofertë për ju! Në shitje shtëpia mbrapa Terminalit Doganor, afër Spitalit Medikus. Shtëpia është 170m2, 2 ari truall, ka 2 kate dhe posedon: Kati 1 •Sallon dhe trapezari, •Kuzhinë, •Banjo, • 2 terasa të mëdha, •Kuzhinë […]

Më shumë info >

ID: 18857

Lagjia më e mirë me çmimin më të lirë vetëm nga PIRRO!

Lagjia më e mirë me çmimin më të lirë vetëm nga PIRRO! Në Shitje Banesa në Dardani. Banesa posedon: •36m2, •Kati 7, •Sallon me kuzhinë, •Dhomë gjumi, •Banjo, •Ballkon. Çmimi 39.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe […]

Më shumë info >

ID: 18854

Në shitje banesa në Qendër, Rr.”Agim Ramadani”, përballë Akademisë së Arteve

Jeni të interesuar për një banesë në Qendër të Prishtinës? PIRRO si çdo herë ka një ofertë për ju! Në shitje banesa në Qendër, Rr.”Agim Ramadani”, përballë Akademisë së Arteve. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar si dhe posedon: •66.65m2, •Kati 3, •Sallon me kuzhinë, •2 dhoma gjumi, •Banjo, •Ballkon. Çmimi 140.000€. Numrat kontaktues: […]

Më shumë info >

ID: 18851

Në shitje banesa në Rrugën C

Lagjet e përshtatshme gjithmonë destinacion i kërkuar… PIRRO ka një ofertë për ju! Në shitje banesa në Rrugën C. Banesa ndodhet afër Viva Fresh Store dhe posedon: •90m2, •Kati 9, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo. Çmimi 680€m2. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rret

Më shumë info >

ID: 18847

Në shitje banesa në Ulpianë

E shtuna si çdo herë vjen me diçka të re tek PIRRO! Në shitje banesa në Ulpianë. Banesa është extra e mobiluar, me oborr të shfrytëzueshëm dhe posedon: •143m2, •Kati 1, •Sallon me kuzhinë dhe trapezari, •3 Dhoma gjumi, •2 Banjo, •2 Ballkona. Çmimi 240.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com […]

Më shumë info >

ID: 18843

Në shitje parcela në Rrugën C

Jeni duke kërkuar truall në një lokacion të përshtatshëm? PIRRO vjen me ofertë të re tek ju! Në shitje parcela në Rrugën C. Parcela ka infrastrukurë të kompletuar dhe posedon sipërfaqe prej 5 ari. Çmimi 30.000€ ari. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund […]

Më shumë info >

ID: 18841

Në shitje banesa në Lagjen e Spitalit

Jeni në kërkim të një banese komode dhe me çmim të volitshëm? Banesat në lagjet më të kërkuara vetëm nga PIRRO! Në shitje banesa në Lagjen e Spitalit. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar si dhe posedon: •64m2, •Kati 5, •Sallon me kuzhinë dhe trapezari, •Banjo, •2 ballkona. Çmimi 60.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, […]

Më shumë info >

ID: 18839

Në shitje banesa në Arbëri afër Raffeisen Bank

Jeni duke kërkuar banesë në një lagje të qetë dhe të sigurt? PIRRO ka një ofertë të tillë për ju! Në shitje banesa në Arbëri afër Raffeisen Bank. Banesa është extra e renovuar dhe e mobiluar, e siguruar me sistemin e kamerave dhe sigurim fizik si dhe posedon: •90m2, •Kati 5, •Sallon me kuzhinë, •2 […]

Më shumë info >

ID: 18837

Në shitje banesa ndërtim i ri tek Mati 1 Rr.”Muharrem Fejza”

Përsëri oferta më e mirë vetëm nga PIRRO! Në shitje banesa ndërtim i ri tek Mati 1 Rr.”Muharrem Fejza”. Banesa është e mobiluar, e pa banuar ndonjëherë dhe posedon: •62m2, •Kati 8, •Sallon me kuzhinë, •1 Dhomë gjumi, •Banjo, •Ballkon. Çmimi 700€m2. Banesa mund të lëshohet edhe me qera, 230€ muaji. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, […]

Më shumë info >

ID: 18835

Në shitje objekti luksoz afarist në Vranjevc afër stacionit të policisë

Jeni në kërkim të një objekti afarist luksoz për ushtrimin e veprimtarisë apo biznesit tuaj? PIRRO vjen me një ofertë për ju! Në shitje objekti luksoz afarist në Vranjevc afër stacionit të policisë. Objekti është i paisur me bodrum në gjithë hapsirën e tij dhe posedon: •3000m2, •3 Kate me mundësi vazhdimi deri në 8, […]

Më shumë info >

ID: 18833

Në shitje banesa në qendër përballë Ministrisë së Arsimit

Ku ka më mirë se banesë në qendër… PIRRO vjen me ofertat më të mira për ju! Në shitje banesa në qendër përballë Ministrisë së Arsimit. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar extra si dhe posedon: •105m2, •Kati 5, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo, •Ballkon. Çmimi 150.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, […]

Më shumë info >

ID: 18831

Në shitje trualli në Lagjen Qendresa

Jeni në kërkim të një trualli në lokacion të pështatshëm më larg zhurmës të qytetit? PIRRO prezanton tek ju ofertën më të mirë! Në shitje trualli në Lagjen Qendresa. Trualli posedon 4 ari, me infrastrukturë të kompletuar dhe është i përshtatshëm edhe për ndrrim me banesa. Çmimi 18.000€ ari. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, […]

Më shumë info >

ID: 18829

Në shitje banesa në Aktash, përballë Biblotekës Kombëtare

PIRRO vjen përsëri me ofertë në një prej lagjeve të preferuara të qytetit! Në shitje banesa në Aktash, përballë Biblotekës Kombëtare. Banesa është me pamje nga rruga kryesore dhe posedon: •69.60m2, •Kati 5, •Sallon me kuzhinë dhe trapezari, •Dhomë gjumi, •Banjo, •Ballkon. Çmimi 1300€m2. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për […]

Më shumë info >

ID: 18825

Lëshohet me qera banesa në Tophane te Qafa

Ofertat tek PIRRO nuk kanë të ndalur.. Lëshohet me qera banesa në Tophane te Qafa. Banesa ka hapsirë të mjaftueshme dhe posedon: •160m2, •Kati 11, •Sallon me kuzhinë, •3 dhoma të gjumit, •2 banjo, •60m2 terasë, •Ashensor. Qeraja: 350€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave […]

Më shumë info >

ID: 18822

Në shitje banesa te Parku i Qytetit, mbrapa TEB-it

Jeni i interesuar për një banesë me hapsirë të mjaftueshme dhe çmim të volitshëm? PIRRO vjen me ofertën e të Hënës tek ju… Në shitje banesa te Parku i Qytetit, mbrapa TEB-it. Banesa ka ashensor dhe posedon: •100m2, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo, •2 Ballkona, •Shpajz. Çmimi 85.000€. Banesa mund të lëshohet edhe […]

Më shumë info >

ID: 18818

Në shitje banesa në Durrës te Shkëmbi i Kavajës

Jeni të interesuar për një banesë në bregdetin e bukur të Shqipërisë tashmë që sezona e pushimeve ka filluar? PIRRO ka një ofertë për ju… Në shitje banesa në Durrës te Shkëmbi i Kavajës. Banesa është afër plazhit dhe posedon: •68m2, •Kati 1, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo, •Ballkon. Çmimi 68.000€ Numrat kontaktues: […]

Më shumë info >

ID: 18815

Në shitje banesa në Lagjen Mati 1

Si çdo herë e shtuna me ofertë të lëvërdishme vetem nga PIRRO! Në shitje banesa në Lagjen Mati 1. Banesa gjendet në Rr.”Gazmend Zajmi” dhe posedon: •67m2, •Kati 5, •2 Dhoma gjumi, •Sallon me kuzhinë, •Banjo, •Ballkon. Çmimi 53000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave […]

Më shumë info >

ID: 18811

Në shitje banesa në një lokacion shumë të kërkuar, Bregu i Diellit afër banesave të bardha

Ofertat më të mira tek PIRRO nuk kanë të ndalur… Në shitje banesa në një lokacion shumë të kërkuar, Bregu i Diellit afër banesave të bardha. Banesa është e mobiluar dhe posedon: •56m2, •Kati 1, •Sallon me kuzhinë, • Dhomë gjumi, •Banjo. Çmimi 45000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për […]

Më shumë info >

ID: 18808

Në shitje banesa komode në qendër të qytetit

PIRRO vjen me ofertë në lokacionin më të preferuar të qytetit! Në shitje banesa komode në qendër të qytetit. Banesa është e përshtashme edhe për zyre apo ordinancë, ka pamje nga të dy anët lindje-perëndim dhe posedon: •65m2, •Kati 1, •Sallon, •Kuzhinë, •1 Dhomë gjumi, •Banjo. Çmimi 120.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. […]

Më shumë info >

ID: 18803

Në shitje shtëpia 4 katëshe në Arbëri me nivel të lartë sigurie

Jeni duke kërkuar shtëpi me hapsirë të bollshme për familjen tuaj të madhe? PIRRO ka një ofertë për ju! Në shitje shtëpia 4 katëshe në Arbëri me nivel të lartë sigurie. Shtëpia është me 3 hyrje, ka gjithsej 672m2 dhe posedon: •Secili kat 170m2 si dhe: -Sallon, -Kuzhinë, -3 Dhoma gjumi, -Banjo, •Ngrohje qendrore, •Klimë, […]

Më shumë info >

ID: 18799

Në shitje banesa në Bregun e Diellit afër qendrës tregtare

Përsëri oferta më e mirë vetëm tek PIRRO! Në shitje banesa në Bregun e Diellit afër qendrës tregtare. Banesa është e renovuar, e paisur me ashensor, me pamje nga perëndimi dhe posedon: •62.36m2, •Kati 8, •Sallon, •Kuzhinë, •2 dhoma gjumi, •Banjo, •Ballkon, •Depo. Çmimi 1300€m2. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com […]

Më shumë info >

ID: 18795

Në shitje parcela në mes të Hajvalisë dhe Graçanicës

Jeni në kërkim të një trualli në një vend më të qetë në periferi të qytetit dhe me çmim të volitshëm? PIRRO ka një ofertë për ju! Në shitje parcela në mes të Hajvalisë dhe Graçanicës. Parcela është 300m në thellësi nga rruga kryesore dhe ka infrastrukturë të kompletuar, e pajisur me sistemin e ujit […]

Më shumë info >

ID: 18791

Në shitje objekti afarist në Rr.”Lidhja e Pejës”, zona industriale rruga Prishtinë – Fushë Kosovë

Jeni të interesuar për një objekt luksoz për ushtrimin e veprimtarisë së biznesit tuaj? PIRRO ka një ofertë për ju… Në shitje objekti afarist në Rr.”Lidhja e Pejës”, zona industriale rruga Prishtinë – Fushë Kosovë. Objekti ka një hapsirë prej 3000m2 dhe posedon: •1400m2 bazë, •1000m2 pllakë e parë, •600m2 apartament PENT HOUSE me pishinë, […]

Më shumë info >

ID: 18788

Shitet banesa në Lakrishtë

PIRRO vjen me një ofertë të re, në një prej Lagjeve më të kërkuara! Shitet banesa në Lakrishtë afër ProCredit Bank. Banesa është me pamje nga rruga kryesore, ndërtim i ri dhe posedon : • 89m2, • Kati 2, • Sallon me kuzhinë, • 2 dhoma gjumi, • 1 banjo, • Terasë. Çmimi 1,200€ m2. […]

Më shumë info >

ID: 18786

Në shitje banesa në Lagjen Muhaxherëve

Oferta e të hënës nga PIRRO! Në shitje banesa në Lagjen Muhaxherëve. Banesa është me pamje veri-perëndim dhe posedon: •82.22m2, •Kati 6, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •2 Banjo, •2 Ballkona. Çmimi 930€ m2. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na […]

Më shumë info >

ID: 18784

Në shitje banesa në Lagjen e Spitalit

Jeni duke kërkuar banesë në një prej Lagjeve të preferuara të qytetit? PIRRO ka një ofertë per ju.. Në shitje banesa në Lagjen e Spitalit. Banesa ka ashensor dhe posedon: •Kati 3, •103m2, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Shpajz, •Banjo. Çmimi 95.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më […]

Më shumë info >

ID: 18781

Në shitje banesa rrugës për Gërmi

Oferta e të shtunës nga PIRRO! Në shitje banesa rrugës për Gërmi. Banesa është ndërtim i ri dhe posedon: •55m2, •Kati 1, •Sallon me kuzhinë, •Dhomë gjumi, •Koridor, •Banjo, •Ballkon. Çmimi 46.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook […]

Më shumë info >

ID: 18779

Në shitje trualli në Kodrën e Trimave

Jeni në kërkim të një trualli me infrastrukturë të kompletuar? PIRRO ka një ofertë për ju! Në shitje trualli në Kodrën e Trimave. Trualli posedon 5 Ari. Çmimi 5.500€ ari. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram! […]

Më shumë info >

ID: 18777

Në shitje banesa në Arbëri afër Pandorës

E premtja me ofertë të re nga PIRRO! Vend atraktiv për të jetuar, në afërsi të ambasadave institucioneve të sigurisë.. Në shitje banesa në Arbëri afër Pandorës. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, posedon: •115m2, •Kati 1, •Sallon, •Kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •2 Banjo, •2 Shpajza, •Ballkon. Çmimi 90.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, […]

Më shumë info >

ID: 18773

Në shitje banesa në Dardani

Jeni të interesuar për një banesë komode në një lagje të preferuar… PIRRO ka një ofertë për ju! Në shitje banesa në Dardani. Banesa është e renovuar dhe posedon: •50m2, •Kati 2, •Sallon me kuzhinë, •Dhomë gjumi, •Dhomë pune, •Ballkon, •Banjo. Çmimi: 80.000€ Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më […]

Më shumë info >

ID: 18770

Në shitje banesa në Arbëri në objektin e Pandorës.

Ofertë nga PIRRO! Lagje e sigurtë dhe mjaft e kërkuar.. Në shitje banesa në Arbëri në objektin e Pandorës. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, posedon: •65m2, •Kati 3, •Sallon me kuzhinë, •Dhomë gjumi, •Shpajz, •Banjo. Çmimi 65.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave […]

Më shumë info >

ID: 18768

Në shitje trualli në Hajvali

Mundësi për të jetuar dhe vepruar me biznesin tuaj në një lagje të qetë… Në shitje trualli në Hajvali. Trualli posedon 44 ari. Çmimi 11.000€ ari. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!  

Më shumë info >

ID: 18766

Në shitje apo lëshohet me qera objekti në Kodren e Trimave.

Ofertë e jashtëzakonshme nga PIRRO! Objekt që mund të shfrytëzohet për ambasadë, kolegj, spital, bankë, zyre e shumë çka tjetër.. Në shitje apo lëshohet me qera objekti në Kodren e Trimave. Objekti posedon: •2510m2, •8 Ari oborr, •Bodrum, përdhesë dhe 4 kate, •4 salla të ndryshme, •33 Dhoma gjumi, •33 Banjo, •Parking të mjaftueshëm, •Ngrohje […]

Më shumë info >

ID: 18762

Në shitje shtëpia në Lagjen e Spitalit.

Mundësi e jashtëzakonshme për të jetuar dhe punuar në të njëjtin vend… PIRRO ka një ofertë për ju! Në shitje shtëpia në Lagjen e Spitalit. Shtëpia është 6 katëshe dhe posedon: •Në tërësi 370m2, •Podrum, •Përdhesë, •Kati 1 – Lokale, •16 Dhoma, •8 Banjo, •4 Ballkona. Çmimi 550.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. […]

Më shumë info >

ID: 18760

Në shitje banesa në Arbëri

Një tjetër ofertë e re dhe në lokacion të kerkuar vetëm nga PIRRO! Në shitje banesa në Arbëri. Banesë e re e pa banuar ndonjëherë, posedon: •88m2, •Kati 2, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo, •Terasë. Çmimi 950€m2. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave […]

Më shumë info >

ID: 18754

Në shitje banesa në Arbëri.

Banesat luksoze i gjeni vetëm tek PIRRO! Në shitje banesa në Arbëri. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, posedon: •95m2, •Kati 1, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo, •Ballkon. Çmimi 95.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në […]

Më shumë info >

ID: 18744

Në shitje shtëpia afër Fshatit Ndërkombëtar.

Jeni në kërkim të një shtëpie të përshtatshme për familjen tuaj? Mos hezitoni të shtypni numrat kontaktues të Zyrës PIRRO sepse çdo herë gjeni ofertat më të mira në treg.. Në shitje shtëpia afër Fshatit Ndërkombëtar. Shtëpia posedon: •350m2, •4.7 Ari truall, •Kati 1 – Sallon me kuzhinë, dhomë pune, dhomë gjumi, banjo. •Kati 2 […]

Më shumë info >

ID: 18742

Në shitje banesa në Lagjen e Spitalit.

E premtja me ofertë të re nga PIRRO! Në shitje banesa në Lagjen e Spitalit. Banesa është e mobiluar dhe posedon: •67m2, •Kati 8, •Sallon me kuzhinë, •2 Dhoma gjumi, •Banjo, •Terasë 16m2. Çmimi 53.000€. Numrat kontaktues: Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380. Email: zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na […]

Më shumë info >

ID: 17932

Në Shitje Banesa në Tophane.

Në Shitje Banesa në Tophane. Informata: 53m2, Kati 7, Dhomë gjumi, Sallon me Kuzhinë, Banjo, Ballkon,   Çmimi 850€m2.   +Garazha – çmimi 5.000€   Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17926

Në Shitje Banesa në Qendër mbrapa Teatrit.

Oferta e radhës nga Zyra Pirro! Në Shitje Banesa në Qendër mbrapa Teatrit. Informata: • 96m2, • Kati 6, • 2 Dhoma gjumi, • Sallon me Kuzhinë, • Paradhomë, • Banjo, • Ballkon, Çmimi 90.000€. E renovuar dhe mobiluar. Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17916

Në Shitje Banesa në Lagjen e Spitalit Kompani ndërtuese “Art Construction”.

Banesë atraktive, moderne, kualitet i lartë. Në Shitje Banesa në Lagjen e Spitalit Kompani ndërtuese “Art Construction”. Informata: • 64m2, • Kati 5, • Dhomë gjumi, • Sallon me Kuzhinë dhe trapezari, • Banjo, • 2 Ballkona, Çmimi 60.000€. E renovuar dhe mobiluar, e gatshme me fletë poseduese. Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, […]

Më shumë info >

ID: 17913

Në Shitje Banesa në Lagjen e Spitalit afër Lagjës “Prishtina e Re”.

Banesë atraktive, moderne me çmim të volitshëm. Në Shitje Banesa në Lagjen e Spitalit afër Lagjës “Prishtina e Re”. Informata: • 90m2, • Kati 5, • 2 Dhoma gjumi, • Sallon me Kuzhinë, • Banjo, • Ballkon, Çmimi 750€m2. Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17909

Në Shitje Banesa në Aktash, Rr.”Agim Ramadani” afër Biblotekës Kombëtare.

Pamje të mrekulleshme drejtë Qendrës! E paisur me nxemje qëndrore, me pamje jug-lindje. Në Shitje Banesa në Aktash, Rr.”Agim Ramadani” afër Biblotekës Kombëtare. Informata: • 71m2, • Kati 5, • 2 Dhoma gjumi, • Sallon, • Kuzhinë, • Banjo, • Ballkon, Çmimi 87.000€. E renovuar dhe mobiluar, me dokumentacion tërësishtë të rregulluar. Nr. kontaktues Tel, […]

Më shumë info >

ID: 17907

Në Shitje Banesa në Ulpianë afër shkollës “Hasan Prishtina”.

EXTRA Ofertë, lokacion i preferuar, lagje e urbanizuar dhe e gjelbëruar! Në afërsi të institucioneve publike/private, çerdheve, spitaleve. E paisur me nxemje qëndrore si dhe GARAZHË në kuadër të çmimit. Në Shitje Banesa në Ulpianë afër shkollës “Hasan Prishtina”. Informata: • 70m2, • Kati 2, • 2 Dhoma gjumi, • Sallon me Kuzhinë, • Banjo, […]

Më shumë info >

ID: 17901

Në Shitje Trualli në Çagllavicë afër “Al Trade”.

Mos e lejoni që Ofertën tuaj të ketë në dispozicion dikush tjetër! Mundësi biznesi, ofertë atraktive, destinacion i ri! Pirro mendon për ju nëse edhe ju mendoni në hapje të ndonjë BIZNESI. Vetëm 40m ju nevojiten të keni çasje të menjëherëshme në rrugën kryesore. Në Shitje Trualli në Çagllavicë afër “Al Trade”. Informata: 1Hektar e […]

Më shumë info >

ID: 17859

Në Shitje Banesa në Arbëri afër Komunës së Re.

Në Shitje Banesa në Arbëri afër Komunës së Re. Informata: • 90m2, • Kati 5, • 2 Dhoma gjumi, • Sallon me Kuzhinë, • Shpajz, • Banjo, • Ballkon, • +22m2 Garazha, Çmimi 115.000€. Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17856

Në Shitje Banesa në Arbëri afër Minimax-it.

Atraktive për jetesë, lagje e sigurt! Në afërsi të bazës së KFOR-it dhe Ambasadës Amerikane. Në Shitje Banesa në Arbëri afër Minimax-it. Informata: • 87m2, • Kati 1, • 2 Dhoma gjumi, • Sallon me Kuzhinë, • Banjo, • Ballkon, Çmimi 850€m2. Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17843

Në Shitje Banesa në Arbëri (Arbëria III) afër Kompleksit “Tregtia”.

Banesë moderne, atraktive për jetesë! Në Shitje Banesa në Arbëri (Arbëria III) afër Kompleksit “Tregtia”. Informata: 63m2, Kati 3, Dhomë gjumi, Sallon me Kuzhinë, Banjo, Ballkon, Shpajz, E renovuar dhe mobiluar. Çmimi 1050€m2.   Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17827

Në Shitje Gasonjera në Ulpianë, mbrapa AAK- së.

Ofertë nga Zyra Pirro! Në Shitje Gasonjera në Ulpianë, mbrapa AAK- së. Informata: 15m2, Kati 5, Dhomë gjumi, Banjo,  Çmimi 25.000€.  Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17813

Në Shitje BANESA te Fakulteti Teknik.

Acari sa nuk ka fillu, Banesa me ngrohje qëndrore pshtim! Parking të mjaftueshëm,infrastruktur të kompletuar, frekuentim të pandalur, gjeni Ofertën e radhës. Në Shitje BANESA te Fakulteti Teknik. Informata: • 85m2, • Kati 3, • 2 Dhoma gjumi, • Sallon , • Kuzhinë, • Banjo, • Ballkon, E renovuar dhe mobiluar. Çmimi 100.000€. Nr. kontaktues […]

Më shumë info >

ID: 17807

Në Shitje BANESA në Lakrishte.

Aty ku ideja juaj zë vend! Investim marrëmendës me loakcion perfekt. Infrastruktur dhe kualitet, siguri dhe atraktivitet. Lidhje të menjëhershme me rrugë magjistrale. Në Shitje BANESA në Lakrishte. Informata: • 134m2, • Kati 1, • 3 Dhoma gjumi, • Sallon , • Kuzhinë, • Banjo, • WC, • +35.60m2 Teras, Garazha nëntokësore, ashensor, sistemin e […]

Më shumë info >

ID: 17791

Në Shitje Shtëpia në Sofali.

Ofertë nga Zyra Pirro. Në Shitje Shtëpia në Sofali. Informata: • 600m2, • 2.5ari, • 3 Katëshe, • Kati I – Lokal, Kati II dhe Kati III – janë në shfrytëzim në formë të 4 banesave nga 90m2. E banueshme. Çmimi 160.000€. Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17771

Në Shitje Banesa në Dardani, afër shkollës “Dardania”

Ndërtim i vjetër! Hapësirë e mjaftueshme, lokacion i preferuar për familje. Në Shitje Banesa në Dardani, afër shkollës “Dardania”. Informata: • 128m2, • Kati 5, • Sallon, • Kuzhinë, • 3 Dhoma gjumi, • Banjo, • Ballkon i mbyllur, • Teras, • Podrum Çmimi 104.000€. Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17766

Në shitje trualli në Bërnic të Poshtme.

Ofertë nga Zyra Pirro! Mundësi zgjidhje, orientohu drejt Pirro-s! Në shitje trualli në Bërnicë të Poshtme. 3 Hektarë, Çmimi 2.900€ Ari. Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17763

Në shitje Lokali në Bregun e Diellit te Qendra Tregtare.

Mundësi atraktive për ta vazhduar biznesin tuaj! Aty ku frekuentimi nuk ka të ndalur. Në shitje Lokali në Bregun e Diellit te Qendra Tregtare. Posedon: • 100m2, • Kati 2, Çmimi sipas marrëveshjes! Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 043/944-443, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17735

Në shitje BANESA te Prishtina e Re.

Ofertë e re nga “Zyra Pirro” Me leje ndërtimi, plan urbanistik, Oferta e radhës ju ndihmon në zgjidhjen tuaj! Në shitje BANESA te Prishtina e Re. Posedon: • 128m2, • Kati 3, • 2 Dhoma gjumi, • Sallon me kuzhinë, • Banjo, • Ballkon, Çmimi sipas marrëveshjes! Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 043/944-443, […]

Më shumë info >

ID: 17715

Në shitje BANESA në Bregun e Diellit te “Iliria Building”

Oferta e radhës nga Zyra Pirro, lokacion i kërkuar! Banesë me kualitet të lartë, ideale për një jetë të rehatshme me familjen tuaj. Në shitje BANESA në Bregun e Diellit te “Iliria Building” Posedon: • 96m2, • Kati 6, • 2 Dhoma gjumi, • Sallon me kuzhinë, • Shpajz, • Banjo, • WC, • Ballkon, […]

Më shumë info >

ID: 17701

Në shitje Lokali në Ulpianë, te ish-Gjykata për Kundërvajtje.

Thirrje drejt Pirro-s aty ka zgjidhje! Mundësi për biznes frekuentim i vazhdueshëm. I përshtatshëm për: avokat, zyre kontabiliteti, konsulente, projektuese – projekte ndërkombëtare, përkthyes, përmbarues, noter, call center, butik etj. Në shitje Lokali në Ulpianë, te ish-Gjykata për Kundërvajtje.. • 107m2 Çmimi 3000€m2. Me pamje dhe çasje nga rruga kryesore. Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, […]

Më shumë info >

ID: 17698

Në shitje trualli në Prishtinë, rruga për Gërmi.

Me frekuentim të vazhdueshëm, mundësi për biznes . #Çmimivolitshëm, #shfrytëzonimundësinë! Në shitje trualli në Prishtinë, rruga për Gërmi. 5Ari, Çmimi 31.000€ari. Nr. kontaktues  Tel, +37745/888-488,  +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17666

Shitet Banesa në Bregun e Diellit, te Xhambazët.

Ofertë nga Zyra Pirro! Shitet Banesa në Bregun e Diellit, te Xhambazët. Informacione: Kati përdhes, 67m2, Dhomë Gjumi, Sallon Kuzhinë, Banjo, Ballkon, +19m2 podrumi, Çmimi 70.000€. Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17657

Në Shitje 2 Shtëpi në lagjen “Qershia” tipi A dhe B

Lagjja më e afërt drejt Qendrës, lagje e sistemit te mbyllur, “Smart Home” Ndjehu i/e Sigurt, kontrollo Shtëpinë edhe nese je në punë, mysafir apo je dal për qef, mos ke harru dicka ndez ose po don me ndal furrën! Të gjitha këto mundesh tash e tutje me i bo përmes Telefonit! Me dokumetacion në […]

Më shumë info >

ID: 17649

Shitet Banesa në Ulpianë, afër shkollës “Hasan Prishtina”.

Shitet Banesa në Ulpianë, afër shkollës “Hasan Prishtina”. Informacione: Kati 2, 56m2, Dhomë Gjumi, Sallon me Kuzhinë, Banjo, Ballkon, E mobiluar, Çmimi 90.000€. Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17637

Shitet Banesa në Qendër, përballë Ministris së Arsimit.

Shitet Banesa në Qendër, përballë Ministris së Arsimit. Informacione: • Kati 5, • 105m2, • 2 Dhoma Gjumi, • Sallon me Kuzhinë, • Banjo, E mobiluar, Çmimi 150.000€. Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17630

Shitet Banesa në Bregun e Diellit, afër Banesave të Bardha.

Super çmim, ndërtim i vjetër! Shitet Banesa në Bregun e Diellit, afër Banesave të Bardha. Informacione: • Kati 1, • 56m2, • Dhomë Gjumi, • Sallon me Kuzhinë, • Banjo, • Ballkon, E mobiluar, Çmimi 40.000€. Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17624

Shitet Banesa në Arbëri , te Kompleksi “Tregtia”.

Oferta e radhës nga Zyra Pirro. Shitet Banesa në Arbëri , te Kompleksi “Tregtia”. Informacione: • Kati 3, • 62m2, • Dhomë Gjumi, • Sallon me Kuzhinë, • Banjo, • Ballkon, E mobiluar, Çmimi 64.000€. Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17612

Shitet Shtëpia në Mati 1.

Lagje e qetë dhe moderne, e përshtatshme për jetesë! Shitet Shtëpia në Mati 1. Informata: 2 Katëshe, 250m2, 5 Ari, Sallon me Kuzhinë, 3 Dhoma gjumi, + podrum, +2 lokale janë në funksion aktualisht me QERA! E renovuar, mobiluar, Çmimi sipas marrëveshjes!   Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17603

Shitet Banesa në Lagjen e Spitalit afër Eulex-it.

Banes moderne, afër qendrës ku frekuentimi ska të ndalur. Shitet Banesa në Lagjen e Spitalit afër Eulex-it.   Informacione: • Kati 5, • 108m2, • 3 Dhoma Gjumi, • Sallon me Kuzhinë, • Banjo, • Ballkon,   Çmimi 900€m2.   Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17572

Shitet Banesa në Fushë Kosovë, lagjja Apollonia

Ofertë nga Zyra Pirro! Shitet Banesa në Fushë Kosovë, lagjja Apollonia Informacione: • Kati 6, • 81m2, • Sallon me kuzhinë, • 2 Dhoma gjumi, • 2 Banjo, • Ballkon, Çmimi 52.000€. Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17565

Shitet Banesa në Matin 1, afër Rr.”B”.

Banesë moderne, lagje me frekuentim të vazhdueshëm! Afërsi të çerdheve, shkollës, spitaleve apo institucioneve të tjera private dhe publike. Shitet Banesa në Matin 1, afër Rr.”B”. Informacione: • Kati 2, • 85.6m2, • Sallon me kuzhinë, • 2 Dhoma gjumi, • 2 Banjo, • Ballkon, Çmimi 1150€m2. Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com […]

Më shumë info >

ID: 17559

Shitet Shtëpia në Veterrnik, mbrapa Grand Store-s

Vizitoni Zyrën “Pirro” me lokacion Rr.”Agim Ramadani” Bll.A1, Nr.445 (afër ish-Restaurant Rugova) ju ndihmojmë rreth zgjidhjes tuaj sa i përket PATUNDËSHMËRIVE! Lagje e qetë dhe moderne, e përshtatshme për jetesë! Me çasje të menjëhershme të rrugës kryesore! Shitet Shtëpia në Veterrnik, mbrapa Grand Store-s Informata: • 3 Katëshe, • 290m2, • 7.50 Ari, • 144m2 […]

Më shumë info >

ID: 17554

Shiten 2 Banesa në Emshir

Banesa moderne, lagje me frekuentim të vazhdueshëm! Shiten 2 Banesa në Emshir. Informacione: • Kati 5, • 76.61m2, • Garazhë, • Depo, Çmimi 64.000€. Informacione: • Kati 6, • 76.61m2, • Garazhë, • Depo, Çmimi 61.000€. Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17536

Shitet Shtëpia në Arbëri, afër Ambasadës Hungareze.

Pamje të mrekullueshme! E përshtatshme për jetesë dhe veprimtari biznesore. Frekuentim dhe çasje të menjëhershme të rrugës apo institucioneve të tjera! Shitet Shtëpia në Arbëri, afër Ambasadës Hungareze. Informata: • Me dy hyrje, • 3 Katëshe, • 4.27 Ari, Çmimi sipas marrëveshjes! Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17523

Shitet Banesa në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it.

Shitet Banesa në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Informacione: • Kati 2, • 73m2, • Sallon me kuzhinë, • Dhomë gjumi, • Banjo, • Ballkon, Çmimi 45.000€. Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17509

Shitet Gasonjera në Lagjen Mati 1.

Shitet Gasonjera në Lagjen Mati 1. Informata: • Kati 3, • 30m2, Çmimi 34.000€ Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17494

Shitet Banesa mbi Sllovenia Sportin

Afër Qendrës, institucioneve shtetërore dhe private! Hapësirë e mjaftueshme për një familje të madhe! Shitet Banesa mbi Sllovenia Sportin, Rr.”Shaip Spahiu” Informata: • 113m2, • Kati 3, • 3 Dhoma gjumi, • Sallon me kuzhinë, • 2 Banjo, • Ballkona, Çmimi 115.000€. Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17485

Shitet Lokali përballë parkut të Qytetit.

Dëshironi që biznesi i juaj të ketë frekuntim të vazhdueshëm! Patjetër sepse ndodhet përgjatë Qendrës, aty ku frekuentimi ska të ndalur. Shitet Lokali përballë parkut të Qytetit. • Kati 1, • 318m2, Çmimi 850€m2. I përshtatshëm për veprimtari biznesore. Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17474

Shitet Banesa në Fushë Kosovë, afër shkollës “Mihal Grameno”

Oferta e radhës nga Zyra Pirro! Shitet Banesa në Fushë Kosovë, afër shkollës “Mihal Grameno” Informata: • Kati 8, • 90m2, • 2 Dhoma gjumi, • Sallon, • Kuzhinë, • Banjo, • Shpajz, • Ballkon, Çmimi 55.000€. Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17467

Shitet Banesa në Tophane afër “Viva Freshit”

Oferta e radhës nga Zyra Pirro! Shitet Banesa në Tophane afër “Viva Freshit” Informata: Kati 2, 81m2, 2 Dhoma gjumi, Sallon me kuzhinë, Banjo, Ballkon, E renovuar dhe mobiluar. Çmimi 75.000€.   Nr. kontaktues  Tel, +37745/888-488,  +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17458

Shitet Banesa në Qendër, afër shkollës “Faik Konica”

Banesë atraktive, tejët e përshtatshme për veprimtari biznesore: avokat, zyre kontabiliteti, ordinancë stomatologjjike, laborator etj, Me frekuentim të vazhdueshëm, në afërsi të sheshit, shkollës, kopshtit, procredit bank-ës! Shitet Banesa në Qendër, afër shkollës “Faik Konica” Informata: • Kati përdhes, • 60m2, • 2 Dhoma gjumi, • Sallon me kuzhinë, • Banjo, • +26m2 përdhes e […]

Më shumë info >

ID: 17450

Shitet Shtëpia në lagjen Swis, Tipi III

Mundësi për të zgjedhë Shtëpi! Me qasje shumë të lehtë dhe të shpejtë drejtë Prishtinës duke mos neglizhuar as qasjen me Qytetet tjera! E ndërtuar me standarte evropiane dhe material kualitativ, me modernizim të veqantë, pamje magjepse, siguri dhe kontroll 24h, rrugë të gjera me pjesë përcjellëse, parkingje të mjaftueshme, hapësira gjelbëruese, privatësi më të […]

Më shumë info >

ID: 17447

Shitet Banesa në Bregun e Diellit, afër Qendrës Tregtare.

Oferta e radhës nga Zyra Pirro! Shitet Banesa në Bregun e Diellit, afër Qendrës Tregtare. Informata: • Kati 8, • 65m2, • 2 Dhoma gjumi, • Sallon, • Kuzhinë, • Banjo, • Ballkon, +Depo në atë çmim. Çmimi 1300€m2. Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17438

Shitet Lokali në Qendër, te Santea.

#ExtraOfert, #ExtraÇmim. Afër Qendrës, vend i përshtatshëm për veprimtari biznesore me frekuetim të vazhdueshëm! Oferta aktive për pak kohë, mos hezitoni çmimi i negocieshëm. Shitet Lokali në Qendër, te Santea. Informata: • 2 Nivele, • 42m2, Momentalisht me Qera në vlerë 500€muaji. Çmimi 75.000€. Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com www.pirro-ks.com

Më shumë info >

ID: 17403

SHITET TRUALLI NË ARBËRI, LAGJJA “Përroi i Njelmët”

SHITET TRUALLI NË ARBËRI, LAGJJA “Përroi i Njelmët” ME SIPËRFAQE 5 ARI, ÇMIMI 10.000€ARI.

Më shumë info >

ID: 17399

Shitet Shtëpia në Bregun e Diellit, Rr.”Ndue Përlleshi”.

Nese keni interes për shtëpi,  shikoni në website të Pirro-së keni shumë mundësi. Rehati dhe komoditet, Shtëpi super lukzose, pamje magjepse! Shitet Shtëpia në Bregun e Diellit, Rr.”Ndue Përlleshi”. Informata: 270m2, 2 Katëshe, 4 Dhoma gjumi, Sallon me kuzhinë, 3 Banjo, 3 Ballkon, E renovuar dhe mobliuar. Çmimi 220.000€   Nr. kontaktues  Tel, +37745/888-488,  +37744/49/260-075, […]

Më shumë info >

ID: 17222

SHITET TRUALLIN NË MATIQAN, MATI 2

SHITET TRUALLIN NË MATIQAN, MATI 2, PËRBALLË VARREZAVE, ME SIPËRFAQE 7 ARI, ME LEJE NDËRTIMI, ÇMIMI 15.000€.

Më shumë info >

ID: 16850

SHITET BANESA NË ULPIANË PËRBALLË GJYKATËS PËR KUNDËRVAJTJE

SHITET BANESA NË ULPIANË PËRBALLË ISH-GJYKATËS PËR KUNDËRVAJTJE, KATI PËRDHES, ME SIPËRFAQE 70m2, POSEDON 2DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, BANJO, BALLKON, ÇMIMI 1800€m2.

Më shumë info >

ID: 16778

SHITET BANESA NË VETERNIK

SHITET BANESA NË VETERNIK NDËRTUAR NGA KOMPANIA “EXDC” KATI 4, ME SIPËRFAQE 92m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, QËNDRIM DITORË, KUZHINË ME TRAPEZARI, BANJO, WC, BALLKON, ÇMIMI 800€m2.

Më shumë info >

ID: 16766

SHITET BANESA NË ARBËRI, MBI “MERIDIAN EXPRESS”

SHITET BANESA NË ARBËRI, MBI “MERIDIAN EXPRESS” KATI 1, ME SIPËRFAQE 95m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, QËNDRIM DITOR, BANJO, BALLKON, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 105.000€.

Më shumë info >

ID: 16748

SHITET BANESA NË DARDANI

SHITET BANESA NË DARDANI, KATI 1, ME SIPËRFAQE 60m2, POSEDON DHOMË GJUMI, QËNDRIM DITORË, KUZHINË ME TRAPEZARI, BANJO, BALLKON, ME PAMJE NGA PERËNDIMI, ÇMIMI 66.000€.

Më shumë info >

ID: 16740

SHITEN DY SHTËPI NË VRANJEVC, AFËR SHKOLLËS “ZENEL HAJDINI”

SHITEN DY SHTËPI NË VRANJEVCË, AFËR SHKOLLËS “ZENEL HAJDINI” SHTËPIA E PARË 3 KATËSHE, 200m2, SHTËPIA E DYTË 1 KATËSHE DHE NËNKULËM, ME SIPËRAQE 150m2, E MIRËMBAJTUR, ÇMIMI 150.000€.

Më shumë info >

ID: 16711

SHITET BANESA NË LAGJEN AKTASH, NDËRTUAR NGA KOMPANIA “BASHKIMI”

SHITET BANESA NË LAGJEN AKTASH, NDËRTUAR NGA KOMPANIA “BASHKIMI” KATI 3, ME SIPËRFAQE, 83m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, BALLKON, E RENOVUAR DHE MOBILUAR ÇMIMI 950€m2.

Më shumë info >

ID: 16692

SHITET BANESA NË Rr.“HAJDAR DUSHI” PËRBALLË QENDRËS SË REGJISTRIMIT

SHITET BANESA NË Rr.“HAJDAR DUSHI” PËRBALLË QENDRËS SË REGJISTRIMIT, KATI 1, ME SIPËRFAQE 90m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, QËNDRIM DITORË, KUZHINË ME TRAPEZARI, BANJO, 2 BALLKONA, E PA MOBILUAR, ÇMIMI 130.000€.

Më shumë info >

ID: 16683

SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT, Rr. “AHMET KORENICA”

SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT, Rr. “AHMET KORENICA” INVESTITORI “NDËRTIMI –A” KATI 6, ME SIPËRFAQE 55m2, POSEDON DHOMË GJUMI, QËNDRIM DITOR ME KUZHINË, BANJO, BALLKON, E RENOVUAR, ÇMIMI 730€m2.

Më shumë info >

ID: 16657

SHITET BANESA NË ARBËRI, AFËR KOMUNËS SË RE

SHITET BANESA NË ARBËRI, AFËR KOMUNËS SË RE, KATI 2, ME SIPËRFAQE 66m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, BALLKON, ÇMIMI 66.000€.

Më shumë info >

ID: 16628

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT TE BANESAT BARDHA

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT TE BANESAT  BARDHA, KATI 5, ME SIPËRFAQE 110m2, POSEDON 4 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, BALLKON, ÇMIMI 72.000€.

Më shumë info >

ID: 16606

SHITET SHTËPIA NË VETERNIK, MBRAPA LAGJËS 038

SHITET SHTËPIA NË VETERNIK, MBRAPA LAGJËS 038, ME SIPËRFAQE 330m2, ME 7 ARI TRUALL, 2 KATËSHE,  ÇMIMI 155.000.

Më shumë info >

ID: 16574

SHITET BANESA NË QENDËR PËRBALLË QENDRËS SË REGJISTRIMIT

SHITET BANESA NË QENDËR PËRBALLË QENDRËS SË REGJISTRIMIT, KATI 3, ME SIPËRFAQE 64m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI SALLON ME KUZHINË, BANJO, BALLKON, ÇMIMI 95.000€.

Më shumë info >

ID: 16530

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, MATI 1, NDËRTUAR NGA KOMPANIA “TREGTIA”

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, MATI 1, NDËRTUAR NGA KOMPANIA “TREGTIA” KATI 10 ME SIPËRFAQE 83m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, WC, BALLKON, +2 GARAZHA, E MOBILUAR EXTRA, ÇMIMI 87.000€. 

Më shumë info >

ID: 16489

SHITET BANESA (PENTHOUSE) NË ARBËRI TE KOMUNA E RE

SHITET BANESA (PENTHOUSE) NË ARBËRI TE KOMUNA E RE, NDËRTUAR NGA KOMPANIA “TREGTIA”  KATI 8, ME SIPËRFAQE 220m2, POSEDON 3 DHOMA GJUMI SALLON ME KUZHINË, 2 BANJO, WC, DEPO DHE PODRUM, E RENOVUAR DHE MOBILUAR ÇMIMI 175.000€.

Më shumë info >

ID: 16425

SHITET BANESA NË QENDËR, Rr. “GUSTAV MAYER”

SHITET BANESA NË QENDËR, Rr. “GUSTAV MAYER” KATI 7, ME SIPËRFAQE 72m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, BALLKONË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 750€m2.

Më shumë info >

ID: 16409

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT ARËR SHKOLLËS “ISMAIL QEMAILI”

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT ARËR SHKOLLËS “ISMAIL QEMAILI” KATI PËRDHES, ME SIPËRAQE 35m2, POSEDON, DHOMË ME HAPSIRË TË MADHE,  KUZHINË, BANJO, E RENOVUAR, E PËRSHTATSHME PËR ZYRE, ÇMIMI 36.000€.

Më shumë info >

ID: 16388

SHITET BANESA NË ARBËRI AFËR KOMUNËS SË RE

SHITET BANESA NË ARBËRI AFËR KOMUNËS SË RE, KATI 4, ME SIPËRFAQE 120m2, POSEDON 3 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, BALLKON, +50m2 TERASA, GARAZHË, ÇMIMI 1000€m2.

Më shumë info >

ID: 16373

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, ME QASJE NË Rr.“B”

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, ME QASJE NË Rr.“B” KATI 3, ME SIPËRFAQE 130m2, POSEDON 4 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË DHE TRAPEZARI, DEPO, BANJO, WC, 2 BALLKONA, ÇMIMI 115.000€, + GARAZH DHE PODRUM ÇMIMI 123.000€

Më shumë info >

ID: 16363

SHITET BANESA NË QENDËR Rr. “GARIBALDI”

SHITET BANESA NË QENDËR Rr. “GARIBALDI” KATI 6, ME SIPËRFAQE 64m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, BALLKON, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 85.000€.

Më shumë info >

ID: 16353

SHITET BANESA NË ARBËRI, TE KOMPLEKSI TREGTIA

SHITET BANESA NË ARBËRI, TE KOMPLEKSI TREGTIA, KATI 4, ME SIPËRFAQE 60m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, BALLKON, E RENOVUAR DHE MOBILUAR,  ME PAMJE NGA TË DY ANËT, ÇMIMI 54.000€.

Më shumë info >

ID: 16344

SHITET BANESA NË EMSHIR, BANESAT E LESNËS

SHITET BANESA NË EMSHIR, BANESAT E LESNËS, KATI 4, ME SIPËRFAQE 85m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË BANJO, KORIDOR, 2 BALLKONA, E RENOVUAR, ÇMIMI 900Єm2.

Më shumë info >

ID: 16332

SHITET BANESA NË ARBËRI, AFËR KOMUNËS SË RE

SHITET BANESA NË ARBËRI, AFËR KOMUNËS SË RE, KATI 3, ME SIPËRFAQE 103m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, BALLKON, ÇMIMI 999€m2.

Më shumë info >

ID: 16328

SHITET SHTËPIA NË FUSHË KOSOVË

SHITET SHTËPIA NË FUSHË KOSOVË, 2 KATËSHE, ME SIPËRFAQE 180m2, ME 2 ARI TRUALL, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 110.000€

Më shumë info >

ID: 16315

SHITET SHTËPIA NË TASLIGJE 3, Rr. “ABDYL RAMA”

SHITET SHTËPIA  NË TASLIGJE 3, Rr. “ABDYL RAMA” 2 KATËSHE, ME SIPËRFAQE 300m2 ME 5.6ARI TRUALL, POSEDON 8 DHOMA GJUMI, 2 SALLONA SË BASHKU ME KUZHINË, 2 DEPO, 4 BANJO, 2 TERASA, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 350.000€.

Më shumë info >

ID: 16305

SHITET LOKALI NË DARDANI AFËR SANTES

SHITET LOKALI NË DARDANI AFËR SANTES, ME SIPËRFAQE 42m2,ME DY NIVELE, PËRDHESE ME SIPËRFAQE 22m2, KATI 1 ME SIPËRFAQE 20m2, + TERASA, ÇMIMI 100.000€.

Më shumë info >

ID: 16279

SHITET SHTËPIA NË MATIQAN AFËR SHKOLLËS “MELENIUMI I TRETË”

SHITET SHTËPIA NË MATIQAN AFËR SHKOLLËS “MELENIUMI I TRETË” Rr, “ISA KASTRATI” 3 KATËSHE, ME SIPËRFAQE 187m2 3.6 ARI TRUAL, POSEDON 4 DHOMA GJUMI, 2 SALLONA, 2 KUZHINA ME TRAPEZARI, 2 BANJO, 2 BALLKONA, E REOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 210.000€.

Më shumë info >

ID: 16254

SHITET BANESA NË TOPHANE, PËRBALLË SERVISIT TË “BAHOLLVE”

SHITET BANESA NË TOPHANE, PËRBALLË SERVISIT TË “BAHOLLVE” KATI 4, ME SIPËRFAQE 48m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, BALLKON, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 40.000€.

Më shumë info >

ID: 16221

SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT, Rr. “MUHARREM FEJZA”

SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT, Rr. “MUHARREM FEJZA” KATI  3, ME SIPËRFAQE 60m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, BALLKON, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 46.000€.

Më shumë info >

ID: 16208

SHITET SHTËPIA NË TASLIGJE, Rr. “KUVENDI I BUJANIT”

SHITET SHTËPIA NË TASLIGJE, Rr. “KUVENDI I BUJANIT” 3 KATËSHE, ME SIPËRFAQE 260m2, ME 4.66ARI TRUALL, POSEDON 2 SALLONA, 2 KUZHINA ME TRAPEZARI, 2 DHOMA GJUMI, 2 BANJO,  PODRUM, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 400.000€.

Më shumë info >

ID: 16199

SHITET TRUALLI NË BREGUN E DIELLIT, MATI 1

SHITET TRUALLI NË BREGUN E DIELLIT, MATI 1, 34.46 ARI TRUALL,  ZONË E PARAPARË PËR NDËRTIMË TË LARTË AFARISTO-BANESOR, ÇMIMI 30.000€ ARI.

Më shumë info >

ID: 16186

SHITET SHTËPIA NË BREGUN E DIELLIT, Rr. “ARMEND DACI”

SHITET SHTËPIA NË BREGUN E DIELLIT, Rr. “ARMEND DACI” 3 KATËSHE, ME SIPËRFAQE 220m2, 5.5 ARI TRUALL, POSEDON 2 SALLONA, 2 KUZHINA ME TRAPEZARI, 6 DHOMA GJUMI, 3 BANJO, 2 BALLKONA, PODRUM, E RENOVUAR DHE MOBILUAR ÇMIMI 700.000Є.

Më shumë info >

ID: 16148

SHITET BANESA NË EMSHIR, BANESAT E LESNËS

SHITET BANESA NË EMSHIR, BANESAT E LESNËS, KATI 5, ME SIPËRFAQE 95m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË BANJO, KORIDOR, 2 BALLKONA, ME PAMJE JUG-PERËRNDIM, E RENOVUAR, ÇMIMI 900Єm2.

Më shumë info >

ID: 16145

SHITET PARCELLA AFËR QMI-SË

SHITET PARCELLA AFËR QMI-SË, 27m LARG QASJES NGA RRUGA, ME SIPËRFAQE 50 ARI, ÇMIMI 5.000ЄARI.

Më shumë info >

ID: 16120

SHITET BANESA NË QENDËR, PËRBALLË HOTEL “GRANDIT”

SHITET BANESA NË QENDËR, PËRBALLË HOTEL “GRANDIT” NË SHESHIN “ZAHIR PAJAZITI”, KATI 5, ME SIPËRFAQE 60m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, BANJO, KORIDOR, BALLKON, ME PAMJE NGA 3 ANËT, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 130.000Є.

Më shumë info >

ID: 16110

SHITET BANESA NË EMSHIR, AFËR HOTEL “NARTELI”

SHITET BANESA NË EMSHIR, AFËR HOTEL “NARTELI” KATI 5, ME SIPËRFAQE 95m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ, 2 BANJO, WC, BALLKON, PODRUM, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 900Єm2.

Më shumë info >

ID: 16090

SHITET TRUALLI NË LAGJEN “VELANIA E RE”

SHITET TRUALLI NË LAGJEN “VELANIA E RE” ME SIPEËRFAQE 5 ARI, VEND IDEAL PËR TË NDËRTUAR SHTËPINË E ËNDRRAVE TUA, ME PLAN RREGULLUES NGA KOMIUNA E PRISHTINËS KU BËNË TË VEQOHET NGA LAGJET E TJERA, ÇMIMI 26.000ЄARI.

Më shumë info >

ID: 16071

SHITET SHTËPIA NË LAGJEN ARBËRIA Rr.”METUSH KRASNIQI”

SHITET SHTËPIA NË LAGJEN ARBËRIA Rr.”METUSH KRASNIQI” 3 KATËSHE, ME SIPËRFAQE 750m2, POSEDON 3 HYRJE TE VEQANTA, 2 KUZHINA, 2 SALLONE, 4 DHOMA GJUMI, 4 BANJO, 2 BALLKON, PODRUM, 2 GARAZHA PËR VETURA ME MEKANIZËM AUTOMATIK, REZERVAR TE UJIT 300l UJË, KËND PËR NXEMJE QËNDRORE, PAMJE TË MREKULLUESHME NGA TË DY ANËT, E RENOVUAR, ÇMIMI […]

Më shumë info >

ID: 16061

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, PËRBALLË BANESAVE TË BARDHA

SHITET BANESA NË BREGUN E  DIELLIT, PËRBALLË BANESAVE TË BARDHA, KATI 5, ME SIPËRFAQE 92m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, SHPAJZ, BANJO, TERASË TË MADHE, ME PAMJE NGA JUGU, E RENOUAR, ÇMIMI 58.000Є.

Më shumë info >

ID: 15991

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT Rr. “VËLLEZËRIT GËRVALLA”

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT Rr. “VËLLEZËRIT GËRVALLA” KATI 1, ME SIPËRFAQE 51m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, BALLKON, E RENOVUAR, ÇMIMI 55.000Є.

Më shumë info >

ID: 15959

SHITET BANESA NË “LAGJEN E MUHAXHERËVE”

SHITET BANESA NË “LAGJEN E MUHAXHERËVE” KATI 5, ME SIPËRFAQE 80m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, TERASË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR,  ÇMIMI 65.000Є.

Më shumë info >

ID: 15932

SHITET BANESA NË ARBËRI, MBRAPA MINISTRISË SË SHËNDETËSISË

SHITET BANESA NË ARBËRI, MBRAPA MINISTRISË SË SHËNDETËSISË, KATI 8, ME SIPËRFAQE 78m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, BALLKON, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 650Єm2.

Më shumë info >

ID: 15914

SHITET SHTËPIA NË LAGJEN “038”

SHITET SHTËPIA NË LAGJEN “038” 2 KATËSHE, ME SIPËRFAQE 390m2, ME 7.5 ARI TRUALL, POSEDON SALLON, KUZHINË, 6 DHOMA GJUMI, 4 BANJO, 4 BALLKONA, GARAZHË, 2 TERASA, PODRUM, KOPSHT, E RENOVUAR DHE MOBILUAR ÇMIMI 345.000Є

Më shumë info >

ID: 15897

SHITET BANESA NË QENDRËN TREGTARE “DARDHA”

SHITET BANESA NË QENDRËN TREGTARE “DARDHA” KATI 1, ME SIPËRFAQE 190m2, POSEDON 3 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, 3 BANJO, +100m2 TERASA, E RENOVUAR, ÇMIMI 1.150Єm2

Më shumë info >

ID: 15852

SHITET BANESA AFËR SHKOLLËS “GJERGJ FISHTA”

SHITET BANESA AFËR SHKOLLËS “GJERGJ FISHTA” KATI 6, ME SIPËRFAQE 80m2, POSEDON, 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, BALLKON, ÇMIMI 930Єm2, EXTRA GARAZHDË ÇMIMI 9.000Є

Më shumë info >

ID: 15819

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT TE BANESAT E BARDHA

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT TE BANESAT E BARDHA, KATI 2, ME SIPËRFAQE 120m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON,  KUZHINË,  SHPAJZ, 2 BANJO,  KORIDOR, 2 BALLKONA, HAPSIRË TË MJAFTUESHME PARKINGU NË TË DY ANËT,  E RENOVUAR, ÇMIMI 88.000Є.

Më shumë info >

ID: 15786

SHITET SHTËPIA NË VETERNIK AFËR SPITALIT AMERIKAN

SHITET SHTËPIA NË VETERNIK AFËR SPITALIT AMERIKAN, 3 KATËSHE, ME SIPËRFAQE 260m2, ME 4.8 ARI TRUALL, POSEDON 4 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, 2 BANJO, 2 BALLKONA, TERASË, GARAZHË PËR DY VETURA, DEPO PËR QYMYR DHE DRU, NDARAS NGA SHTËPIA KA NJË ANEKS ME SIPËRFAQE 50m2, POSEDON DHOMË GJUMI,SALLON ME KUZHINË, BANJO, E RENOVUAR […]

Më shumë info >

ID: 15758

SHITET SHTËPIA NË LAGJEN “VNESHTAVE” PËRBALLË ORDINANCËS SË SYRIT “KUBATI”

SHITET SHTËPIA  NË LAGJEN “VNESHTAVE” PËRBALLË ORDINANCËS SË SYRIT “KUBATI” 2 KATËSHE, ME SIPËRFAQE 250m2, 5 ARI TRUALL, POSEDON  SALLON ME KUZHINË, 4 DHOMË GJUMI, KORIDOR, 2 BALLKONA , UJË 24H, NXEMJE QËNDRORE,  ÇMIMI 150.000Є

Më shumë info >

ID: 15750

SHITET SHTËPIA AFËR LAGJES “038”

SHITET SHTËPIA AFËR LAGJES “038” 3 KATËSHE, ME SIPËRFAQE 400m2, ME 3.60 ARI TRUALL, POSEDON SALLON, KUZHINË, 5 DHOMA GJUMI,  4 BANJO, PODRUM, GARAZHË, ÇMIMI 220.000Є

Më shumë info >

ID: 15712

SHITET TRUALLI NË DRAGODAN

SHITET TRUALLI NË DRAGODAN, ME SIPËRFAQE 10 ARI, ÇMIMI 15.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 15700

SHITET BANESA NË QENDËR TE KOMUNA E VJETËR

SHITET BANESA NË QENDËR TE KOMUNA E VJETËR, KATI 5, ME SIPËRFAQE 67m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ, BANJO, KORIDOR, 2 BALLKONA, ÇMIMI 65.000Є.

Më shumë info >

ID: 15683

SHITET SHTËPIA NË LAGJEN E SPITALIT, Rr. “MALUSH KOSOVA”

SHITET SHTËPIA NË LAGJEN E SPITALIT, Rr. “MALUSH KOSOVA” 3 KATËSHE, ME SIPËRFAQE 378.18m2, 4 ARI TRUALL, POSEDON 6 DHOMA GJUMI, 2 SALLONA, KUZHINË, 3 BANJO, 3 WC, 3 BALLKONA, KATIN PËRDHES, GARAZHË PËR DY VETURA, ÇMIMI 220.000Є.

Më shumë info >

ID: 15668

SHITET BANESA NË QENDËR NË SHESHIN “ZAHIR PAJAZITI”

SHITET BANESA NË QENDËR NË SHESHIN “ZAHIR PAJAZITI, KATI 3, ME SIPËRFAQE 57m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO,KORIDOR, BALLKON, E RENOVUAR TËRËSISHT ÇMIMI 150.000Є.

Më shumë info >

ID: 15617

SHITET SHTËPIA NË AKTASH, AFËR RESTAURANTIT “DAVIDOFF”

SHITET SHTËPIA NË AKTASH,  AFËR RESTAURANTIT  “DAVIDOFF” ME SIPËRFAQE 5.08 ARI, 2 KATËSHE +PODRUMI, POSEDON 4DHOMA GJUMI,  SALLON,  2 KUZHINA, 2 BANJO, 2 BALLKONA,  +60m2 LOKALI, ÇMIMI 350.000Є

Më shumë info >

ID: 15614

SHITET BANESA TE “TEATRI DODONA”, AFËR XHAMISË TE 4 LLULLAT

SHITET BANESA TE “TEATRI DODONA”,  AFËR XHAMISË  TE 4 LLULLAT, KATI 6, ME SIPËRFAQE 36m2, +66m2 TERASA, ME PAMJE SHUMË ATRAKTIVE,  ÇMIMI 68.000Є

Më shumë info >

ID: 15592

SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT

SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT, KATI 8, ME SIPËRFAQE 95m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, BALLKON, ME PAMJE ATRAKTIVE, ÇMIMI  650Єm2.

Më shumë info >

ID: 15586

SHITET LOKALI NË QENDËR AFËR PALLATIT TË RINISË

SHITET LOKALI NË QENDËR AFËR PALLATIT TË RINISË, KATI PËRDHESE, ME SIPËRFAQE 70m2, +70m2 PODRUMI NËN LOKAL, ÇMIMI 490.000Є.

Më shumë info >

ID: 15572

SHITET SHTËPIA NË FSHATIN LLAZAREV, NË ZONË KADASTRALE TË OBILIQIT

SHITET SHTËPIA NË FSHATIN LLAZAREV, NË ZONË KADASTRALE TË OBILIQIT, ME 10 ARI TRUALL, 1 KATË, ME SIPËRFAQE 100m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, KOPËSHT, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 75.000Є.

Më shumë info >

ID: 15528

SHITET PARCELLA NË MES HAJVALISË DHE GRAÇANICËS

SHITET PARCELLA NË MES HAJVALISË DHE GRAÇANICËS NË THELLËSI NGA RRUGA KRYESORE 200-300m, ME SIPËRFAQE 150 ARI, ÇMIMI 4.500Є ARI

Më shumë info >

ID: 15526

SHITET PARCELLA NË DALJE TE LAGJJA “MARIGONA REZIDENCE”

SHITET PARCELLA NË DALJE TE  LAGJJA “MARIGONA REZIDENCE” NGA RRUGA KRYESORE 200m, ME SIPËRFAQE 60 ARI, ÇMIMI 5.500Є ARI

Më shumë info >

ID: 15524

SHITET PARCELLA PAS POMPËS “RAMA PETROL”

SHITET PARCELLA PAS POMPËS “RAMA PETROL” AFËR COCA  COLËS , ME SIPËRFAQE 50 ARI, ÇMIMI 5.500Є ARI

Më shumë info >

ID: 15521

SHITET PARCELLA TE RRETHRROTULLIMI I ÇAGLLAVICËS

SHITET PARCELLA TE RRETHRROTULLIMI I ÇAGLLAVICËS NË THELLËSI 200m AFËR STADIONIT, ME SIPËRFAQE 20 ARI, ÇMIMI 20.000Є ARI

Më shumë info >

ID: 15519

SHITET PARCELLA NË RRUGËN PËR HAJVALI

SHITET PARCELLA NË RRUGËN PËR HAJVALI AFËR LAGJËS “MARIGONA REZIDENCE” ME SIPËRFAQE 75 ARI, ÇMIMI 12.500Є ARI

Më shumë info >

ID: 15493

SHITET TRUALLI NË EMSHIR

SHITET TRUALLI NË EMSHIR, 30m AFËR SHKOLLËS “7 MARSI” ME SIPËRFAQE 5 – 10 ARI, ÇMIMI 24.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 15485

SHITET TRUALLI NË LAGJEN ISH DRAGODAN, TANI ARBËRIA

SHITET TRUALLI NË LAGJEN ISH DRAGODAN, TANI ARBËRIA, AFËR AMBULANTËS, ME SIPËRFAQE 6.67m2, ÇMIMI 190.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 15469

SHITET BANESA NË RRUGËN “B”

SHITET BANESA NË RRUGËN “B” E NDËRTUARË NGA KOMPANIA “ENGINEERING” KATI 7, ME SIPËRFAQE 58m2, POSEDON 1 DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, BALLKON, E RENOVUAR, ÇMIMI 38.000Є.

Më shumë info >

ID: 15441

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT TE BANESAT E BARDHA

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT TE BANESAT E BARDHA, KATI 3, ME SIPËRFAQE 49m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, BALLKON, +57m2 PODRUM, E RENOVUAR DHE MOBILUAR TËRËSISHT,  ÇMIMI 48.000Є.

Më shumë info >

ID: 15427

SHITET TRUALLI NË LAGJEN MATI 1

SHITET TRUALLI NË LAGJEN MATI 1 TE BANESAT E BARDHA, ME SIPËRFAQE 20 ARI, ME INFRASTRUKTURË TË KOMPLETUAR, ÇMIMI 35.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 15425

SHITET TRUALLI NË LAGJEN E SPITALIT

SHITET TRUALLI NË LAGJEN E SPITALIT TE SHKOLLA “PAVARËSIA”, ME SIPËRFAQE 24 ARI, ME INFRASTRUKTURË TË KOMPLETUAR, ÇMIMI 35.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 15381

SHITET BANESA TE “TEATRI DODONA”

SHITET BANESA TE “TEATRI  DODONA”, AFËR  XHAMISË TË  4 LLULLAT, KATI 4, ME SIPËRFAQE 82m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, SHPAJZ, BANJO, WC, BALLKON, E MOBILUAR,  ÇMIMI 80.000Є.

Më shumë info >

ID: 15327

SHITET BANESA NË LAGJEN EMSHIR

SHITET BANESA NË LAGJEN EMSHIR, KULLAT E ARABVE, ME SIPËRFAQE 115m2, POSEDON 3 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, WC, 2 BALLKONA, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 82.800Є.

Më shumë info >

ID: 15325

SHITET SHTËPIA NË LAGJEN “MARIGONA REZIDENCE”

SHITET SHTËPIA NË LAGJEN “MARIGONA REZIDENCE”, ME SIPËRFAQE 175m2, ME 3.3 ARI TRUALL, POSEDON 3 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, 2 BANJO, 3 TERASA, 40m2 PODRUM EXTRA, E RENOVUAR EXTRA. MOMENTALISHT ME QERA, ÇMIMI 220.000Є.

Më shumë info >

ID: 15290

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT TE BANESAT E STANDARDIT, KATI 3, ME SIPËRFAQE  56m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, BANJO, KORIDOR, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 63.000Є.

Më shumë info >

ID: 15241

SHITET BANESA NË QENDËR

SHITET BANESA NË QENDËR, TË 3 SHESHIRAT, MBRAPA PROCREDITE BANK, KATI 1, ME SIPËRFAQE 54m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË, SHPAJZ, 2 BALLKONA, E RENOVUAR PJESËRISHT, E PËRSHTSHME PËR ZYRE APO ORDINANCË, ÇMIMI 90.000Є.

Më shumë info >

ID: 15219

SHITET TRUALLI NË UGLAR

SHITET TRUALLI NË UGLAR, ME SIPËRFAQE 5 ARI, ME INFRASTRUKTUR TË KOMPLETUAR, ÇMIMI 6500Є ARI.

Më shumë info >

ID: 15165

SHITET BANESA NË QËDER

SHITET BANESA NË QËDER, TË PARKU I QYTETIT, KATI 2, ME SIPËRFAQE 65m2, POSEDON SALLON ME KUZHINË, DHOMË GJUMI, KORIDOR, BANJO, BALLKON, E MOBILUAR, ÇMIMI 58.500Є.

Më shumë info >

ID: 15102

SHITET BANESA NË DRAGODAN

SHITET BANESA NË DRAGODAN TË BANESAT E TREGTIS, KATI 8, ME SIPËFAQE 57m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, BALLKON, E MOBILUAR, ÇMIMI 52.000Є.

Më shumë info >

ID: 15060

SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT PENTHOUSE

SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT PENTHOUSE, OBJEKTI CHELSA POINT, KATI 8, ME SIPËRFAQE 76m2, +54m2 TERASA, ME 2 DHOMA GHUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, ASHENSOR, GARAZH, UJE 24h, E MOBILUAR, ÇMIMI 82.000Є.  

Më shumë info >

ID: 15040

SHITET SHTËPIA TË QAFA

SHITET SHTËPIA TË QAFA, MBRAPA MARKET “ALBANA”, AFËR RESTAURANT “SOFRABEZ” KA DALJE NË 2  RRUGË “JOSIP RELA” DHE NË RRUGEN “UCK” ME SIPËRFQE 200m2, ME 3.55ARI TRUALL, GARAZH, E MIRËMBAJTUR, ÇMIMI 280.000Є.

Më shumë info >

ID: 15012

SHITET BANESA NË QENDËR

SHITET BANESA NË QENDËR, KATI 4, ME SIPËRFAQE 122m2, POSEDON 3 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, BANJO, WC, 2 BALLKONA, GARAZH, ASHNSOR, BANES E RE, ÇMIMI 140.000Є.  

Më shumë info >

ID: 15009

SHITET TRUALLI NË QAKLLAVIC

SHITET TRUALLI NË QAKLLAVIC, AFËR LAGJES NIC, TË MEDIA CENTER, ME SIPËRFAQE 5.2 ARI, ME INFRASTRUKTUR TË KOMPLENTUAR, NË SKEJ RRUGES, ÇMIMI 11.500Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14947

SHITET BANESA NË MATIN 1

SHITET BANESA NË MATIN 1, NDËRTUAR NGA “ALKO GROUP” KATI 2, ME SIPËRFAQE 112m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, BANJO, WC, 2 TERASA, DY BAKKLONA ME PJESË SHFRYTEZUESE PËR MBJELLJEN E LULEVE, ÇMIMI 84.000Є.

Më shumë info >

ID: 14886

SHITET BANESA NË LAGJEN TOPHANE

SHITET BANESA NË LAGJEN  TOPHANE TË BAHOLLT, KATI 4, ME SIPËRFAQE 47m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, BALLKON, ASHENSOR, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 42.500Є.

Më shumë info >

ID: 14869

SHITET BANESA NË LAGJEN MATI 1, NË Rr. “B”

SHITET BANESA NË LAGJEN MATI 1, NË Rr. “B”, BANESAT E TREGTIS, KATI 7, ME SIPËRFAQE 67.5m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, BANJO, BALLKON, KORIDOR, ASHENSOR, E RENOVUAR DHE MOBILUAR EXTRA, ÇMIMI 55.000Є.

Më shumë info >

ID: 14833

SHITET SHTËPIA 2 KATESHE NË TASLIXHE

SHITET SHTËPIA 2 KATESHE NË TASLIXHE, NË Rr. “RASIM KIQINA” ME SIPËRFAQE 300m2, ME 5.3 ARI TRUALL, POSEDON 4 DHOMA GJUMI, 2 KUZHINA, SALLON, SHPAJZ, SHUPË, GARAZH, ME PAMJE ATRAKTIVE, ÇMIMI 280.000Є.

Më shumë info >

ID: 14796

SHITET TRUALLI NË QAKLLAVIC

SHITET TRUALLI NË QAKLLAVIC, MBRAPA FABRIKES PROTON, ME SIPËRFAQE 41 ARI, ME INFRASTRUKTUR TË KOMPELTUAR, ÇMIMI 13.500Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14756

SHITET SHTËPIA NË LAGJEN ARBËRI

SHITET SHTËPIA NË LAGJEN ARBËRI, AFËR AMBASADES HUNGAREZE, 4 KATESHE, SECILI KATË KA 168m2, NGA 3 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, BANJO, DEPO, POSEDON 4 GARAZHA, 3 PODRUMA, POSEDON TERAS ME SIPËFAQE 108m2, ME 3.38 ARI TRUALL, TË RENOVUARA, ÇMIMI 750.000Є.    

Më shumë info >

ID: 14744

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, AFËR QËNDRES TREGTARE, KATI 1, ME SIPËRFAQE 77m2, +18m2 PODRUMI, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR EXTRA, ÇMIMI 113.000Є.

Më shumë info >

ID: 14722

SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT

SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT, AFËR KOMPLEKSIT CHELSEA POINT, KATI 2, ME SIPËRFAQE 89m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, BALLKON, E RENOVUAR EXTRA, ÇMIMI 62.300Є.

Më shumë info >

ID: 14677

SHITET BANESA NË ARBËRI

SHITET BANESA NË ARBËRI, AFËR KOMUNES SE RE, KATI 1, ME SIPËRFAQE 108m2, POSEDON 3 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ, BANJO, WC, 2 BALLKONA, GARAZH, SISTEM TË KAMERAVE, UJI 24h, KLIMË, E MOBILUAR EXTRA, ÇMIMI 165.000Є.

Më shumë info >

ID: 14650

SHITEN 2 SHTËPIA, NË Rr.“ISMAIL DUMOSHI”

SHITEN 2 SHTËPIA, NË Rr.“ISMAIL DUMOSHI” AFËR TEATRIT DODONA, NJËRA ME SIPËRFAQE 180m2, DHE TJERTA ME SIPËRFAQE 240m2, POSEDOJNË NXEMJE QËNDRORE, KLIMË, REZERVUAR UJI 2000L, TË RENOVUARA DHE MOBILUARA, ÇMIMI 275.000Є.

Më shumë info >

ID: 14648

SHITET BANESA NË LAGJEN E MUHXHERËVE

SHITET BANESA NË LAGJEN E MUHXHERËVE, PËRBALLË ALBI MARKET, TË PËRMENDORJA “ISA KASTRATI” KATI 4, ME SIPËRFAQE 67m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ, BANJO, BALLKON, NXEMJE QENDRORE, REZERVAR UJI, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ME PAMJE NGA 2 ANËT, ÇMIMI 55.000Є.

Më shumë info >

ID: 14604

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, TË POSTA E VOGEL, KATI 4, ME SIPËRFAQE 90m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, WC, BANJO, KORIDORE, 2 BALLKONA, ME PAMJE NGA DY ANËT, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 97.000Є.

Më shumë info >

ID: 14489

SHITET TRUALLI NË BËRRNIC TË EPERME

SHITET TRUALLI NË BËRRNIC TË EPERME, 300m AFËR RRUGES PRISHTINË – FERIZAJ, ÇMIMI 30.000Є.

Më shumë info >

ID: 14484

SHITET BANESA NË QENDËR, AFËR FAKULLTETIT TË ARTEVE

SHITET BANESA NË QENDËR, AFËR FAKULLTETIT TË ARTEVE, KATI 2, ME SIPËRFAQE 62m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, 2 BALLKONA, ME PAMJE NGA DY ANËT,E RENOVUAR PJESËRISHT, ÇMIMI 125.000Є.

Më shumë info >

ID: 14442

SHITET BANESA NË QENDËR

SHITET BANESA NË QENDËR, PËRBALLË BIBLOTEKES KOMBETARE, KATI 4, ME SIPËRFAQE 65m2, +10m2 TERASA, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, BANJO, KORRIDOR, ASHENSORË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 110.500Є.

Më shumë info >

ID: 14423

SHITET BANESA NË MATIN 1

SHITET BANESA NË MATIN 1, TË BANESAT E TREGTISË, KATI 7, ME SIPËRFAQE 67m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORRIDOR, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 59.000Є.

Më shumë info >

ID: 14417

SHITET BANESA NË QENDËR

SHITET BANESA NË QENDËR, MBRAPA PICERIS “AURORA” TË HOTEL GRAND, KATI 2, ME SIPËRFAQE 70m2, +28m2 PODRUMI, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, BALLKON, KORIDOR, BANJO, NXEMJE QENDRORE, KONDICIONER, DERË TË HYRJES TË BLINDUAR, PARKING PËR BANOR, ME PAMJE NGA 2 ANËT, E RENOVUAR TËRËSISHT, E PËRSHTATSHME PËR BANIM, ZYRE, DHE DHENJE ME […]

Më shumë info >

ID: 14309

SHITET BANESA NË ULPIANË

SHITET BANESA NË ULPIANË, PËRBALLË GJYKATËS PËR KUNDERVAJTJE, KATI 1 ME SIPËRFAQE 40m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ E RENOVUAR, ÇMIMI 65.000Є.

Më shumë info >

ID: 14307

SHITET BANESA NË QENDËR

SHITET BANESA NË QENDËR, PËRBALLË STACIONIT POLICORE Nr. 92, KATI 4, ME SIPËRFAQE 60m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË, SHPAJZË, ME PAMJE NGA RRUGA, E RENOVUAR, ÇMIMI 145.000Є.

Më shumë info >

ID: 14305

SHITET BANESA NË ULPIANË

SHITET BANESA NË ULPIANË, AFËR AAK-ës, KATI 4, ME SIPËRFAQE 45m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 49.000Є.

Më shumë info >

ID: 14301

SHITET SHTEPIA NË MATIQAN

SHITET SHTEPIA NË MATIQAN, TEK KROI, ME SIPËRFAQE 160m2, 2 KATESHE, ME 2.50 ARI TRUALL, E RENOVUAR PJESËRISHT, ÇMIMI 120.000Є.

Më shumë info >

ID: 14299

SHITET BANESA NË DARDANI

SHITET BANESA NË DARDANI, TË BASHKESIA LOLKALE, KATI PËRDHESË E LARTË, ME SIPËRFAQE 58m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, + PODRUMI, E RENOVUAR EXTRA, ÇMIMI 70.000Є.

Më shumë info >

ID: 14297

SHITET TRUALLI NË VETERNIK

SHITET TRUALLI NË VETERNIK, 200m AFËR UNIVERSITETIT “REZONANCA” ME SIPËRFAQE 5 ARI, ÇMIMI 80.000Є.

Më shumë info >

ID: 14295

SHITET TRUALLI NË LAGJEN PRISHTINA-REZIDENCË

SHITET TRUALLI NË LAGJEN PRISHTINA-REZIDENCË, ME SIPËRFAQE 5.03 ARI,  ÇMIMI 13.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14293

SHITET TRUALLI NË VETERNIK

SHITET TRUALLI NË VETERNIK, AFËR VILLES “VENERA” ME SIPËRFAQE  40 ARI, ÇMIMI 27.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14291

SHITET BANESA NË DARDANI

SHITET BANESA NË DARDANI, TË BULEVARDI “BILL CLINTON” KATI 7, ME SIPËRFAQE 105m2, + TERASA 40m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, BANJO, WC, ME PAMJE NGA 2 ANËT, E RENOVUAR, ÇMIMI 95.000Є.

Më shumë info >

ID: 14289

SHITET TRUALLI NË VETERNIK

SHITET TRUALLI NË VETERNIK, PËRBALLË LAGJES NIC, ME SIPËRFAQE 4 ARI, ÇMIMI 16.500Є.

Më shumë info >

ID: 14287

SHITET PLLACI NË, VRANJEVCË

SHITET PLLACI NË, VRANJEVCË, AFËR RESTAURANT “PRINCI ARBERI” ME SIPËRFAQE 7 ARI, ÇMIMI 10.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14285

SHITET TRUALLI NË MATIQAN

SHITET TRUALLI NË MATIQAN, AFËR FABRIKES SË DRURIT “MOLIKA” ME SIPËRFAQE 15 ARI, ÇMIMI 9000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14283

SHITET BANESA NË Rr.”AGIM RAMADANI”

SHITET BANESA NË Rr.”AGIM RAMADANI” PËRBALLË KISHES ORTODOKSE, KATI 7, ME SIPËRFAQE 85m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, E RENOVUAR , ME PAMJE NGA 3 ANËT, ÇMIMI 92.000Є.

Më shumë info >

ID: 14281

SHITET BANESA NË DARDANI

SHITET BANESA NË DARDANI, MBI KURRIZ, KATI 1, ME SIPËRFAQE 94m2, ME PAMJE NGA PLATOJA, E PËRSHTATSHME PËR ZYRE, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 107.200Є.

Më shumë info >

ID: 14279

SHITET LOKALI NË ULPIANË

SHITET LOKALI NË ULPIANË AFËR, POSTES KRYESORE, KATI PËRHDES E ULËT, ME SIPËRFAQE, 75m2, ÇMIMI 300.000Є

Më shumë info >

ID: 14277

SHITET LOKALI NË ULPIANË

SHITET LOKALI NË ULPIANË AFËR, POSTES KRYESORE, KATI  PËRDHESË E LARTË, ME SIPËRFAQE 60m2, ÇMIMI 320.000Є.

Më shumë info >

ID: 14275

SHITET BANESA NË QENDËR

SHITET BANESA NË QENDËR, AFËR ISH PICERIS “MARGARITA” KATI 1, ME SIPËRFAQE 100m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, BANJO, WC, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 160.000Є.  

Më shumë info >

ID: 14273

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, PËRBALLË QËNDRES TREGTARE, KATI 3, ME SIPËRFAQE 120m2, ME 3 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, BANJO, WC, ÇMIMI 100.000Є.

Më shumë info >

ID: 14271

SHITET TRUALLI NË MATIQAN

SHITET TRUALLI NË MATIQAN, 150m AFËR NDËRMARRJES NDËRTIMORE “PËRPARIMI” ME SIPËRFAQE 5,3 ARI, ÇMIMI 7.200Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14269

SHITET PLLACI NË BREGUN E DIELLIT

SHITET PLLACI NË BREGUN E DIELLIT, TË BANESAT E BARDHA, ME LEJE NDERTIMI, ME SIPËRFAQE 20 ARI, ÇMIMI 700.000Є

Më shumë info >

ID: 14267

SHITET TRUALLI NË DRAGODAN

SHITET TRUALLI  NË DRAGODAN, AFËR KAZERMES “ADEM JASHARI” ME SIPËRFAQE 21 ARI, ÇMIMI 11.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14265

SHITET PLLACI NË VETERNIK

SHITET PLLACI NË VETERNIK, MBRAPA LAGJES NIC, ME SIPËRFAQE 4 ARI, ÇMIMI 1500Є ARI.  

Më shumë info >

ID: 14263

SHITET TRUALLI AFËR KAZERMES “ADEM JASHARI”

SHITET TRUALLI AFËR KAZERMES “ADEM JASHARI” ME SIPËRFAQE 45 ARI, ÇMIMI 9.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14261

SHITET TRUALLI NË MATIQAN

SHITET TRUALLI NË MATIQAN, AFËR FIRMES NDERTIMORE “PERPARIMI” MË SIPËRFAQE 7 ARI, ÇMIMI 11.500Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14259

SHITET TRUALLI NË VETERNIK

SHITET TRUALLI NË VETERNIK, 100m MBRAPA SPITALIT, 18 ARI ÇMIMI 16.000Є ARI

Më shumë info >

ID: 14257

SHITET LOKALI TË OBJEKTET E LESNES

SHITET LOKALI TË OBJEKTET E LESNES, ME PAMJE NGA RRUGA KRYESORE, PËRBALLË KATEDRALES, KATI 1, MË SIPËRFAQE 21m2, I RENOVUAR, ÇMIMI 65.000Є.

Më shumë info >

ID: 14255

SHITET PLLACI NË HAJVALI

SHITET PLLACI NË HAJVALI, MBRAPA SHTYPSHKRONJËS SE KOHES DITORE, ME SIPËRFAQE 72 ARI, ÇMIMI 3500Є ARI.  

Më shumë info >

ID: 14253

SHITET PLLACI NË HAJVALI

SHITET PLLACI NË HAJVALI, AFËR RESTAURANT “TOLLARI” MË SIPËRFAQE 1,44 ARI, ÇMIMI 12.000Є.

Më shumë info >

ID: 14251

SHITET PLLACI NË ZALLTARË

SHITET PLLACI NË ZALLTARË, 3 kilometra AFËR RESTAURANT ”VILLA VENERA” ME SIPËRFAQE 3.5 ARI, ÇMIMI 2500Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14249

SHITET PARCELLA AFËR ”MARIGONA REZIDENCE”

SHITET PARCELLA AFËR ”MARIGONA REZIDENCE” MË SIPËRFAQE 1HEKTAR E 60ARI, 40m QASJE NË RRUGË KRYESORE, ÇMIMI 1900Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14247

SHITET TRUALLI NË BARDHOSH

SHITET TRUALLI NË BARDHOSH, NË RRUGËN KRYESORE PRISHTINË – PODUJEVË, AFËR KOLEGJIT “UNIVERSUM”  28.75 ARI, ÇMIMI, 12.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14245

SHITET TRUALLI NË RRUGËN PËR PODUJEV

SHITET TRUALLI  NË  RRUGËN PËR PODUJEV, TË “BACI  PETROL” MË SIPËRFAQE 8 ARI, ÇMIMI 17.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14243

SHITET TRUALLI NË PRUGOVC

SHITET TRUALLI NË PRUGOVC, AFËR  FABRIKES SE GRURIT, 33 ARI, ÇMIMI  2500Є ARI .  

Më shumë info >

ID: 14241

SHITET TRUALLI AFËR RESTAURANTIT “MEKSIKAN”

SHITET TRUALLI AFËR RESTAURANTIT “MEKSIKAN” TË RRETHI NË QAKLLAVICË, 70 ARI, ÇMIMI 6000Є ARI

Më shumë info >

ID: 14239

SHITET TRUALLI NË QAKLLAVICË

SHITET TRUALLI NË QAKLLAVICË, AFËR  LAGJES “NIC” 20 ARI, ÇMIMI 18.000Є ARI.  

Më shumë info >

ID: 14237

SHITET PLLACI NË VETERRNIK

SHITET PLLACI  NË  ‘’VETERRNIK’’  MBRAPA SPITALIT ME SIPERFAQE  PREJ  6  ARI, ÇMIMI  13.000ЄARI.

Më shumë info >

ID: 14235

SHITET TRUALLI NË ’’MATIQAN’’

SHITET TRUALLI NË ’’MATLIQAN’’  AFËR ‘’XHAMIS’’ ME SIPERFAQE   PREJ  3.5 ARI, ÇMIMI 25.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14233

SHITET TRUALLI NË LAGJEN ‘’KODRA E TRIMAVE’’

SHITET TRUALLI NË  LAGJEN ‘’KODRA E TRIMAVE’’ ME SIPERFAQE 2.50ARI, POSEDON INFRASTRUKTUR TË KOMPLETUAR, ÇMIMI 53.000Є.

Më shumë info >

ID: 14231

SHITET PODRUMI PËRBALL RESTAURANTIT “PISHAT”

SHITET PODRUMI NË QENDËR, PËRBALLË RESTAURANTIT “PISHAT” MË SIPËRFAQE 30m2, MË PAMJE PREJ RRUGES KRYESORE, ME MUNDËSI  SHUMË ATRAKTIVE PËR SHNDËRRIMI NË LOKAL, ÇMIMI 35.000Є.

Më shumë info >

ID: 14229

SHITET BANESA NË “BREGUN E DIELLIT”

SHITET BANESA NË “BREGUN E DIELLIT” TE BANESAT E KUQE, AFËR SHKOLLES “ISMAJL QEMAJLI” ZONA QENDER, KATI  5, MË SIPËRFAQE  70m2, E RENOVUAR, ÇMIMI 78.000Є.

Më shumë info >

ID: 14227

SHITET TRUALLI NË ISH DRAGODAN

SHITET TRUALLI NË ISH DRAGODAN, TANI ARBËRIA, AFËR BAZES SE KFORIT TË “FILM SITY” 28.23 ARI, ÇMIMI 8500Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14225

SHITET TRUALLI NË TOKBASHQE

SHITET TRUALLI NË TOKBASHQE, AFËR TMK-SË, NE Rr. “KRYESORE” ME SIPËRFAQE 5 ARI, ME INFRASTRUKTUR  TË  KOMPLETUAR, ÇMIMI  15.000Є ARI. 

Më shumë info >

ID: 14221

SHITET TRUALLI NË MATIN 1

SHITET TRUALLI NË MATIN 1, TË BANESAT E BARDHA, ME SIPËRFAQE 3 ARI E 13m, ÇMIMI 75.000Є.

Më shumë info >

ID: 14217

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, NË KOMPLEKSIN DAFINA, TË BANEAT E STANDARDIT, KATI 2, ME SIPËRFAQE 75.15m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, GARAZH, PODRUM, UJE 24h, NXEMJE QËNDRORE, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 80.000Є.

Më shumë info >

ID: 14213

SHITET LOKALI NË QENDËR

SHITET LOKALI NË QENDËR, PËRBALLË RESTAURANT “PISHAT” KATI 1, ME SIPËRFAQE 115m2, ME PAMJE SHUMË ATRAKTIVE, I RENOVUAR TËRËSISHT, ËSHTE E LESHUAR ME QERA 1100Є MUAJI, ÇMIMI 330.000Є.

Më shumë info >

ID: 14211

SHITET BANESA NË EMSHIR

SHITET BANESA NË EMSHIR, NË OBJEKTIN E NARTILIT, KATI 4, ME SIPËRFAQE 99.01m2, ME 3 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, WC, SHPAJZ, BALLKON, E RENOVUAR EXTRA, ÇMIMI 95.000Є.

Më shumë info >

ID: 14207

SHITET SHTEPIA 3 KATESHE NË BREGUN E DIELLIT

SHITET SHTEPIA 3 KATESHE NË BREGUN E DIELLIT, PËRBALLË SHKOLLES “ISMAL QEMALI” ME SIPËRFAQE 350m2, ME 4.5 ARI TRUALL, E RENOVUAR PJESËRISHT, ËSHTË E LESHUAR ME QERA, E PËRSHTATSHME PËR BIZNES, ÇMIMI 837.000Є.

Më shumë info >

ID: 14203

SHITET BANESA NË MATIN 1

SHITET BANESA NË MATIN 1, KOMPLEKSI TREGTIA, KATI 8, ME SIPËRFAQE 92m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, 2 BANJO, TERAS, E RENOVUAR DHE MOBILUAR EXTRA, ÇMIMI 74.000Є.

Më shumë info >

ID: 14201

SHITET BANESA NË DARDANI

SHITET BANESA NË DARDANI, TË SHESHI “BILL KLINTON” KATI 3, ME SIPËRFAQE 70m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË, E RENOVUAR PJESËRISHT, ÇMIMI 84.000Є

Më shumë info >

ID: 14197

SHITEN DY LOKALE NË DARDANI

SHITEN DY LOKALE NË DARDANI, AFËR SHKOLLES “XHEMAJL MUSTAFA. 1). NJËRI NË KATIN PËRDHES, ME SIPËRFAQE 150m2, I RENOVUAR TËRËSISHT,  ÇMIMI 1500Є m2, LSHOHET EDHE ME QERA, 1000Є QERAJA MUJORE, MBI NJË VIT KONTRATË QERAMARRESI FITON DISA MUAJ FALAS QERAN, 2). DHE TJETERI NË KATIN 1 MBI TË, ME SIPËRFAQE 150m2,  I RENOVUAR TËRËSISHT,  ÇMIMI […]

Më shumë info >

ID: 14195

SHITET BANESA NË DARDANI

SHITET BANESA NË DARDANI, TË POSTA KRYESORE, KATI 1, ME SIPËRFAQE 120m2, ME 3 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, BANJO, WC, KORIDOR,  E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 117.000Є.

Më shumë info >

ID: 14193

SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT

SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT NË RRUGEN “B” KATI 4, ME SIPËRFAQE 65m2, SHUMË ATRAKTIVE, ÇMIMI 48.750Є.

Më shumë info >

ID: 14190

SHITET LOKALI NË ULPIANË

SHITET LOKALI NË ULPIANË, MBRAPA AAK-së, KATI PËRDHES, ME SIPËRFAQE 60m2, I PËRSHTATSHEM PËR ÇDO VEPRIMTARI, I RENOVUAR, ÇMIMI 160.000Є.

Më shumë info >

ID: 14188

SHITET LOKALI NË BREGUN E DIELLIT

SHITET LOKALI NË BREGUN E DIELLIT, NË OBJEKTIN E BANESAVE TË STANDARDIT, ME MUNDESI SHENDRRIMI NË BANES,  KATI 1, ME SIPËRFAQE 90m2, +40m2 TERASA, ÇMIMI 80.800Є.

Më shumë info >

ID: 14184

SHITET SHTEPIA 1 KATESHE NË DARDANI

SHITET SHTEPIA 1 KATESHE NË DARDANI, AFËR ZYREVE TË AUDITORIT, ME SIPËRFAQE 80m2, ME 1.47 ARI TRUALL, E MIRËMBAJTUR, ÇMIMI 300.000Є.

Më shumë info >

ID: 14182

SHITET BANESA NË DARDANI

SHITET BANESA NË DARDANI, PËRBALLË POSTES MADHE, KATI 1, ME SIPËRFAQE 63m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË, 2 BALLKONA, E MIRËMBAJTUR, ÇMIMI 88.200Є.

Më shumë info >

ID: 14174

SHITET SHTEPIA NË VETERNIK

SHITET SHTEPIA NË VETERNIK, MBRAPA GRAND STORE, ME SIPËRFAQE 320m2, +50m2 GARAZHA, ME 7 ARI TRUALL, ME PAMJE ATRAKTIVE, ÇMIMI 250.000Є.

Më shumë info >

ID: 14170

SHITET BANESA NË QENDËR

SHITET BANESA NË QENDËR, KATI 7, ME SIPËRFAQE 100m2, +8m2 PODRUMI, POSEDON 3 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 165.000Є.

Më shumë info >

ID: 14168

SHITET TRUALLI LLAPNASELLË

SHITET TRUALLI LLAPNASELLË, NË LAGJEN MARIGONA, AFËR FUSHËS SE GOLFIT, ME SIPËRFAQE 4.50 ARI, ME INFRASTRUKTUR TË KOMPLETUAR, ÇMIMI 35.000Є.

Më shumë info >

ID: 14164

SHITET TRUALLI NË DRAGODAN

SHITET TRUALLI NË DRAGODAN, PËRBALLË QENDRËS MINIMAX, ME SIPËRFAQE 4 ARI, ÇMIMI 150.000Є.

Më shumë info >

ID: 14162

SHITET BANESA NË ULPIANË

SHITET BANESA NË ULPIANË, PËRBALLË SHKOLLES “HASAN PRISHTINA” KATI PËRDHES, ME SIPËRFAQE 85m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ, BALLKON, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 120.000Є.  

Më shumë info >

ID: 14160

SHITET SHTEPIA 2 KATESHE

SHITET SHTEPIA 2 KATESHE, NË VELANI ME PAMJE ATRAKTIVE, ME SIPËRFAQE 250m2, ME 5 ARI TRUALL, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 155.000Є.

Më shumë info >

ID: 14150

SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT

SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT, NË RRUGEN “B” KATI 6, ME SIPËRFAQE 76m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E R ENOVUAR, ÇMIMI 64.600Є.

Më shumë info >

ID: 14148

SHITET TRUALLI NË HAJVALI

SHITET TRUALLI NË HAJVALI, ME SIPËRFAQE 22 ARI, ÇMIMI 8500Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14146

SHITET TRUALLI NË LAGJEN LLAPNASELLË

SHITET TRUALLI NË LAGJEN LLAPNASELLË, ME SIPËRFAQE 3.92 ARI, TRUALLI ËSHTE I PARCELIZUAR, DHE KA QASJE ME RRYMË, UJE, KANALIZIM, ÇMIMI 9600Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14144

SHITET LOKALI, NË FUSHË KOSOVË

SHITET LOKALI, NË FUSHË KOSOVË, PERBALLË “MOB IN” KATI PËRDHES ME SIPËRFAQE 497m2, E RENOVUAR, ÇMIMI 372.750Є.

Më shumë info >

ID: 14142

SHITET TRUALLI RRUGES PËR GERMI

SHITET TRUALLI RRUGES PËR GERMI, AFËR SHKOLLLES “GJIN GAZULLI” ME SIPËRFAQE 42.05m2, ÇMIMI 1,500.000Є.

Më shumë info >

ID: 14136

SHITET BANESA NË ULPIANË

SHITET BANESA NË ULPIANË, AFËR MOCARDIT, KATI 3, ME SIPËRFAQE 51m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ, BANJO, BALLKON, ME PAMJE NGA PERENDIMI, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 61.000Є.

Më shumë info >

ID: 14134

SHITET BANESA NË ULPIANË

SHITET BANESA NË ULPIANË, AFËR SIMFONISË, KATI 1, MË SIPËRFAQE 60m2, E RENOVUAR TËRËSISHT, ME PAMJE NGA ZONA LINDJE-PERENDIM, E PËRSHTATSHME PËR ZYRE, ORDINANCË, ÇMIMI 85.000Є.

Më shumë info >

ID: 14132

SHITET SHTEPIA NË VETERNIK

SHITET SHTËPIA NË VETERNIK, MBRAPA GRAND STORES 2 KATESHE, +PODRUMI ME 3.3 ARI TRUALL, ME SIPËRFAQE 400m2, POSEDON NXEMJE QENDRORE, REZERVAR UJI, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 200.000Є.

Më shumë info >

ID: 14130

SHITET BANESA NË ULPIANË

SHITET BANESA NË ULPIANË, KATI 3, ME SIPËRFAQE 74m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR, ÇMIMI 77.000Є.

Më shumë info >

ID: 14128

SHITET SHTEPIA 3 KATESHE NË TASLIGJE

SHITET SHTEPIA 3 KATESHE NË TASLIGJE 2, TË UDHËKRYQI VELANI-GERMI, ME SIPËRFAQE 500m2, +PODRUMI, ME 5.3 ARI TRUALL, E MIRËMBAJTUR, ÇMIMI 550.000Є.

Më shumë info >

ID: 14126

SHITET BANESA NË QENDËR

SHITET BANESA NË QENDËR, NË Rr.”AGIM RAMADANI” KATI 12, ASHENSORI PUNON, ME SIPËRFAQE 61m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 64.000Є.

Më shumë info >

ID: 14124

SHITET BANESA NË QENDËR

SHITET BANESA NË QENDËR PËRBALLË MINISTRIS SË ARSIMIT, KATI 2, ME SIPËRFAQE 65m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR PJESËRISHT, E PËRSHTATSHME PËR VEPRIMTARI BIZNESI, ÇMIMI 117.000Є.

Më shumë info >

ID: 14122

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, TË QENDRA TREGTARE, KATI 1, ME SIPËRFAQE 64m2, +3m2 PODRUMI, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË, BALLKON, E RENOVUAR PJESËRISHT, ÇMIMI 108.800Є.  

Më shumë info >

ID: 14120

SHITET LOKALI NË ULPIANË

SHITET LOKALI NË ULPIANË, PËRBALLË KONVIKTEVE, ME SIPËRFAQE 40m2, +50m2 TERASA, I RENOVUAR, ÇMIMI 135.000Є

Më shumë info >

ID: 14118

SHITET BANESA NË QENDËR, NË Rr.”AGIM RAMADANI”

SHITET BANESA NË QENDËR, NË Rr.”AGIM RAMADANI” KATI 9, ME SIPËRFAQE 85m2, ME 3 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR EXTRA NË KUALITET TË LARTË, POSEDON RRYMË DHE UJI 24h, ÇMIMI 90.000Є.

Më shumë info >

ID: 14116

SHITET BANESA NË TOKBASHQE

SHITET BANESA NË TOKBASHQE, AFËR SHKOLLES “GJERGJ FISHTA” KATI 4, ME SIPËRFAQE 94m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, BANJO, BALLKON, ME PAMJE NGA LINDJA, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, POSEDON ASHENSORE, ÇMIMI 71.000Є.

Më shumë info >

ID: 14114

SHITET SHTEPIA 2 KATESHE

SHITET SHTEPIA 2 KATESHE, NË Rr. “DERVISH ROZHAJA” ME SIPËRFAQE 160m2, ME 3 ARI TRUALL, E MIRËMBAJTUR, ÇMIMI 200.000Є.

Më shumë info >

ID: 14112

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, ZONA LINDJE, KATI 4, ME SIPËRFAQE 70m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLONË ME KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 65.000Є.

Më shumë info >

ID: 14110

SHITET SHTEPIA TË QAFA

SHITET SHTEPIA TË QAFA, PËRBALLË SHKOLLES “METRO BAJRAKTARI” ME SIPËRFAQE 350m2, ME 3.4 ARI TRUALL, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 380.000Є.

Më shumë info >

ID: 14108

SHITET BANESA NË DARDANI

SHITET BANESA NË DARDANI, TË SHESHI ”BILL KLINTON” KATI 4, ME SIPËRFAQE 60m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ, BANJO, WC, TERASË, +PODRUMI, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 95.000Є.

Më shumë info >

ID: 14105

SHITET BANESA NË ARBËRI

SHITET BANESA NË ARBERI, TË KOMUNA E RE, KATI 3, ME SIPËRFAQE 66m2, ME DY DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR TËRËSISHT, ME PAMJE NGA RRUGA KRYESORE, ÇMIMI 59.000Є.

Më shumë info >

ID: 14103

SHITET TRUALLI NË TASLIGJE

SHITET TRUALLI NË TASLIGJE, NË Rr.”AZEM BEJTA” ME SIPËRFAQE 6 ARI, ÇMIMI 20.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14096

SHITET TRUALLI NË QAKLLAVIC

SHITET TRUALLI NË QAKLLAVIC, AFËR PALLATIT TË DREJTËSISË, 47 ARI, MUND TË BËHET NDARJA NË 15 ARI, ÇMIMI 20.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14092

SHITET SHTEPIA 2 KATESHE NË SOFALI

SHITET SHTEPIA 2 KATESHE NË SOFALI NË Rr.”SHPËTIM ROBAJ” ME SIPËRFAQE, 400m2, ME 10 ARI TRUALL, POSEDON 2 DHOMA DITE ME KUZHINË, 4 DHOMA GJUMI, 4 BALLKONA, GARAZH, NXEMJE QENDRORE, E MOBILUAR, MUND TË BËHET EDHE KOMPENZIMI ME NDONJE BANES, ÇMIMI 230.000Є.

Më shumë info >

ID: 14090

SHITET SHTEPIA 4 KATESHE

SHITET SHTEPIA 4 KATESHE, NË Rr.”SHËTIM ROBAJ” AFËR HYRJES SË GERMIS, ME SIPËRFAQE 800m2, ME 3 ARI TRUALL, KATI PËRDHES ËSHTË I SHËNDRRUAR NË LOKAL, E RENOVUAR EXTRA, ÇMIMI 715.000Є  

Më shumë info >

ID: 14088

SHITEN DY BANESA NË ULPIANË

SHITEN DY BANESA NË ULPIANË TË BANESAT E OFICEREVE ME SIPËRFAQE TË PËRGJITHSHME 120.25m2, NJËRA NË KATIN 1, ME SIPËRFAQE 66.78m2, DHE TJETRA PËRDHES ME SIPËRFAQE 53.57m2, TË RENOVUARA DHE MOBILUARA, SHITEN BASHKË DHE NDARAZI, ÇMIMI 144.300Є.  

Më shumë info >

ID: 14084

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT TË BANESAT E STANDARDIT, AFËR VIVA MARKET, KATI 7, ME SIPËRFAQE 69m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, POSEDON ASHENSOR, UJE 24 ORE, ME PAMJE NGA DY ANËT, ÇMIMI 74.000Є

Më shumë info >

ID: 14078

SHITET TRUALLI TË SHKOLLA NORMALE

SHITET TRUALLI TË SHKOLLA NORMALE,  NË Rr.”XHAVIT HALITI” ME SIPËRFAQJE 23 ARI, ÇMIMI 20.000Є ARI

Më shumë info >

ID: 14075

SHITET TRUALLI NË Rr. PRISHTINË-FERIZAJ

SHITET TRUALLI NË Rr. PRISHTINË-FERIZAJ, ME SIPËRFAQE 66.61 ARI, ÇMIMI 5500Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14073

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, KATI 5, ME SIPËRFAQE 80m2, E RENOVUAR PJESËRISHT, ÇMIMI 70.000Є

Më shumë info >

ID: 14071

SHITET TRUALLI NË HAJVALI

SHITET TRUALLI NË HAJVALI, AFËR HOTEL “MADRIDI” MBRAPA FSHATIT NDERKOMBETAR, ME SIPËFAQE 4 ARI, ÇMIMI 15.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14069

SHITET SHTEPIA NË LAGJEN E SPITALIT

SHITET SHTEPIA NË LAGJEN E SPITALIT, 3 KATESHE ME HYRJE TË VEQANT, +PODRUMI, ME SIPËRFAQE 350m2, ME 2 ARI TRUALL, E MOBILUAR, ÇMIMI 190.000Є.

Më shumë info >

ID: 14067

SHITET TRUALLI NË QENDËR

SHITET TRUALLI NË QENDËR NË LAGJEN KACALLART, ME SIPËRFAQE 7.30 ARI, ME QASJE NË RRUGEN KRYESORE, E PËRSHTATSHME PËR BIZNES, ÇMIMI 150.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14065

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, AFËR AMBULANTES, KATI 2, ME SIPËRFAQE 60m2, ÇMIMI 60.000Є.

Më shumë info >

ID: 14061

SHITET SHTËPIA NË TASLIXHE

SHITET SHTEPIA NË TASLIXHE NË Rr.“RASIM KIÇINA” ME SIPËRFAQE 735m2, +PODRUMI, ME 6 ARI TRUALL, 3 KATESHE, ME 3 HYRJE TË VEQANTA, E RENOVUAR DHE MOBILUAR TËRËSISHT, ÇMIMI 560.000Є.

Më shumë info >

ID: 14059

SHITET BANESA NË DARDANI

SHITET BANESA NË DARDANI, MBI KURRIZ, TË BANESAT E GJELBERTA, KATI 1, ME SIPËRFAQE 65m2, E RENOVUAR DHE MOBILUAR TËRSISHT, ÇMIMI 65.000Є

Më shumë info >

ID: 14057

SHITET SHTEPIA 3 KATESHE SE BASHKU ME LOKAL

SHITET SHTEPIA 3 KATESHE SE BASHKU ME LOKAL, AFËR GJYKATËS PËR KUNDERVAJTJE, TË SHKOLLA FILLORE “ELENA GJIKA” ME SIPËRFAQE 500m2, E RENOVUAR, ÇMIMI 600.000Є.

Më shumë info >

ID: 14055

SHITET BANESA NË DARDANI

SHITET BANESA NË DARDANI, TË SHESHI “BILL CLINTON” KATI 9, ME SIPËRFAQE 74m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, ME PAMJE NGA DY ANËT, ÇMIMI 74.000Є.

Më shumë info >

ID: 14052

SHITET BANESA NË DARDANI

SHITET BANESA NË DARDANI, TË SHESHI “BILL CLINTON” KATI 4, ME SIPËRFAQE 63m2, E RENOVUAR DHE MOBILUAR EXTRA, ÇMIMI 78.000Є.

Më shumë info >

ID: 14048

SHITET TRUALLI NË BERRNIC TË ULËT

SHITET TRUALLI NË BERRNIC TË ULËT, ME SIPËRFAQE 25 ARI, ME INFRASTRUKTUR TË KOMPLENTUAR, ÇMIMI 120.000Є.  

Më shumë info >

ID: 14046

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, TË BANESAT E STANDARDIT, KATI 2, ME SIPËRFAQE 82m2, +PODRUMI ME GARAZHË ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, SHPAJZ, BANJO, WC, ÇMIMI 73.500Є.

Më shumë info >

ID: 14044

SHITET SHTEPIA 2 KATESHE

SHITET SHTEPIA 2 KATESHE NË Rr.“XHAVIT AHMETI” ISH Rr. “BLEDI” AFËR TOKBASHQES, ME SIPËRFAQE 150m2, ME 5 ARI TRUALL, E RENOVUAR, ÇMIMI 150.000Є.

Më shumë info >

ID: 14027

SHITEN 38 PLLACE MBRAPA LAGJES 038-shit

SHITEN 38 PLLACE MBRAPA LAGJES 038-shit, AFËR RESTAURANT ”MANSUM” ME SIPËRFAQE 2.7 ARI, 3.2 ARI, DHE SHUMICA E SIPËRFAQES ME 4.3 ARI, ÇMIMI 15.000Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14023

SHITET LOKALI TË SANTEJA

SHITET LOKALI NË DARDANI, TË SANTEJA, AFËR NËNKALIMI ME SIPËRFAQE 30m2, +30m2 TERASA, ÇMIMI 115.000Є.

Më shumë info >

ID: 14021

SHITET BANESA NË ULPIANË

SHITET BANESA NË ULPIANË, AFËR SHKOLLES “HASAN PRISHTINA” KATI 4 ME SIPËRFAQE 90m2, ME 3 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, ÇMIMI 117.000Є.

Më shumë info >

ID: 14019

SHITET TRUALLI NË BËRNICË

SHITET TRUALLI NË BËRNICË, ME SIPËRFAQE 40 ARI, ME INFRASTRUKTUR TË KOMPLENTUAR, ÇMIMI 5000Є ARI

Më shumë info >

ID: 14017

SHITET TRUALLI NË SOFALI

SHITET TRUALLI NË SOFALI, ME SIPËRFAQE 3.59 ARI, ÇMIMI 80.000Є.

Më shumë info >

ID: 14015

SHITET BANESA NË ULPIANË

SHITET BANESA NË ULPIANË, PËRBALLË SIMFONIS, KATI 4, ME SIPËRFAQE 65m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË, SHPAJZ, E RENOVUAR, ÇMIMI 69.000Є.

Më shumë info >

ID: 14013

SHITET SHTËPIA NË VETERNIK

SHITET SHTËPIA NË VETERNIK, 800m MBRAPA KOLEGJIT “REZONACA” ME SIPËRFAQE 300m2, ME 482m2 TRUALL, 2 KATESHE + 100m2 PODRUMI ME HYRJE TË VEQANT, POSEDON NXEMJE QENDRORE KAMIN, E RENOVUAR EXTRA, ÇMIMI 190.000Є.

Më shumë info >

ID: 14011

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, TË BANESAT E GJAMBAZEVE, KATI 3, ME SIPËRFAQE 55m2, E RENOVUAR, ÇMIMI 52.000Є.

Më shumë info >

ID: 14009

SHITET SHTEPIA 2 KATESHE NË MATIQAN

SHITET SHTËPIA 2 KATESHE NË MATIQAN, TEK “KROIJ” ME SIPËRFAQE 170m2, ME 3 ARI TRUALL, E RENOVUAR KOMPLET, ÇMIMI 145.000Є.

Më shumë info >

ID: 14007

SHITET PARCELLA NË PREOC

SHITET PARCELLA NË PREOC, AFËR LAGJES MARIGONA RESIDENCE, ME SIPËRFAQE 4 HEKTAR E 60 ARI, ÇMIMI 2.500Є ARI.

Më shumë info >

ID: 14005

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, TË BANESAT E GJAMBAZVE, AFËR “ALBIT” TË PËRMENDORJA ”ENVER MALOKU” KATI 3, ME SIPËRFAQE 82m2, +16m2 PODRUMI, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 100.000Є.

Më shumë info >

ID: 14003

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, AFËR SHKOLLES FILLORE “ILIRIA” KATI 5, ME SIPËRFAQE 82m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR PJESËRISHT ME PAMJE NGA 2 ANËT, ÇMIMI 73.800Є

Më shumë info >

ID: 13999

SHITET BANESA NË QENDËR

SHITET BANESA NË QENDËR, MBRAPA PICERIS “AURORA” KATI 1, ME SIPËRFAQE 75m2, +PODRUMI, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR EXTRA DHE MOBILUAR, ME MUNDESI SHENDRRIMI NË ORDINANCË A PO ZYRE,ÇMIMI 164.000Є.

Më shumë info >

ID: 13997

SHITET SHTEPIA NË LAGJEN SOFALI

SHITET SHTEPIA NË LAGJEN SOFALI, Rr.”SHPËTIM ROBAJ” 3 KATSHE, ME SIPËRFAQE 400m2, ME 6 ARI TRUALL, + SHTEPI TJETER ME SIPËRFAQE 125m2, E PËRSHTATSHME PËR ORDINANC, HOTEL, APPO BANIM, ÇMIMI 325.000Є.

Më shumë info >

ID: 13995

SHITET BANESA NË ULPIANË

SHITET BANESA NË ULPIANË, TË FONTANA, KATI 4, ME SIPËRFAQE 105m2, ME 3 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, BANJO, WC, E RENOVUAR TËRËSISHT, POSEDON EDHE PODRUM ME SIPËRFAQE 12m2, ÇMIMI 133.000Є.

Më shumë info >

ID: 13992

SHITET BANESA NË TOKBASHQE

SHITET BANESA NË TOKBASHQE, AFËR POSTES, KATI 5, ME SIPËRFAQE 100m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, ME PAMJE NGA DY ANËT, ÇMIMI 105.000Є.  

Më shumë info >

ID: 13988

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, AFËR QENDRES TREGTARE, KATI 6, ME SIPËRFAQE 70m2, E MIRËMBAJTUR, ÇMIMI 82.000Є

Më shumë info >

ID: 13984

SHITET BANESA MË DARDANI

SHITET BANESA MË DARDANI, TË ”BILL KLINTONI” KATI 8, ME SIPËRFAQE 90m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, POSEDON ASHENSORE, ÇMIMI 108.000Є.      

Më shumë info >

ID: 13981

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, TË BANESAT E STANDARDIT, KATI 2, MË SIPËRFAQE 81.20m2, MË 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, TRAPEZARI, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 82.000Є.

Më shumë info >

ID: 13979

SHITET BANESA NË ULPIANË

SHITET BANESA NË ULPIANË, MBRAPA “AAK”-së, KATI PËRDHESË, MË SIPËRFAQE 86m2, MË 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, MË PAMJE NGA 2 ANËT, ÇMIMI 85.000Є.

Më shumë info >

ID: 13977

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, AFËR SHKOLLES FILLORE ”ILIRIJA” KATI PËRDHESË, MË SIPËRFAQE 85.35m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON MË KUZHINË, BANJO, WC, 2 BALLKONE, SHPAJZ, MË PAMJE NGA 2 ANËT, E PËRSHTATSHME PËR LOKAL, E RENOVUAR, ÇMIMI 82.000Є.

Më shumë info >

ID: 13975

SHITET SHTEPIA NË LAGJEN MATI

SHITET SHTEPIA NË LAGJEN MATI, NË Rr. “ISA KASTRATI” 3 KATE, MË SIPËRFAQE 330m2, ME 11 ARI TRUALL, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 470.000Є.

Më shumë info >

ID: 13971

SHITET SHTËPIA NË HAJVALI

SHITET SHTËPIA NË HAJVALI, AFËR RRUGËS KRYESORE, 2 KATE, MË SIPËRFAQE 370m2, +PODRUMI, MË 6 ARI TRUALL, POSEDON 4 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, 2 BANJO, 4 BALLKONE, GARAZHË, NGROGJE QENDRORE, E RENOVUAR  EXTRA, ÇMIMI 200.000Є.

Më shumë info >

ID: 13969

SHITET BANESA NË DARDANI

SHITET BANESA NË DARDANI, KATI 12, MË SIPËRFAQE 115m2, MË 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, SHPAJZ, TERASE MBI BANESË MË SIPËRFAQE 83m2, UJI 24 ORË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, POSEDON ASHENSOR, ÇMIMI 75.000Є.

Më shumë info >

ID: 13967

SHITET BANESA NË QENDËR

SHITET BANESA NË QENDËR, Rr.”GARIBALDI” KATI 3, MË SIPËRFAQE 65m2, ÇMIMI 135.000Є.

Më shumë info >

ID: 13965

SHITET SHTEPIA MË 7 TRUALL, AFËR PARKUT GERMIA

SHITET SHTEPIA MË 7 TRUALL, AFËR PARKUT GERMIA, PËRBALLË TOKBASHQES, SHTEPIA POSEDON 3 KATE ME SISTEM BANESOR, NË ÇDO KATË POSEDON RRYMË, UJË, DHE NGROHJE, TË NDARA VEÇ E VEÇ, ÇDO KATË  KA NGA 150m2, POSEDON  PODRUM DHE  3 GARAZHDA , ÇMIMI 350.000Є.

Më shumë info >

ID: 13963

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, MË SIPËRFAQE 56m2, KATI 4, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 64.000Є.

Më shumë info >

ID: 13957

SHITET BANESA NË QENDËR

SHITET BANESA NË QENDËR, PËRBALLË RTK-së, KATI 4, 60m2, E RENOVUAR TËRSISHT, ÇMIMI 110.000Є.

Më shumë info >

ID: 13955

SHITET BANESA NË LAGJEN “KALABRIA”

SHITET BANESA NË LAGJEN “KALABRIA” NË NDËRTES TË EUROPRINTIT, TË BANESAT E LESNES, KATI 3, MË SIPËRFAQE 60m2, E MOBILUAR TËRSISHT, ÇMIMI 54.000Є.

Më shumë info >

ID: 13953

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT TË QENDRA TREGTARE, KATI  PËRDHES, E MIRMBAJTUR  MË SIPËRFAQE  117m2,  ME 3 DHOMA GJUMI E  PËRSHTATSHME  PËR ORDINANC  DHE LOKAL, ÇMIMI  250.000Є.

Më shumë info >

ID: 13950

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT TË FAKULTETI TEKNIK, KATI 2, MË SIPËRFAQE 91m2, ME 2 DHOMA GJUMI, E RENOVUAR , ÇMIMI 120.000Є.

Më shumë info >

ID: 13948

SHITET BANESA TË QAFA

SHITET BANESA TË QAFA  AFËR  “KOSOVA PETROLL”  KATI 4, MË SIPËRFAQE 120m2, E RENOVUAR TËRSISH, ÇMIMI 150.000Є.

Më shumë info >

ID: 13946

SHITET BANESA NË DARDANI SHESHI “BILL CLINTON”

SHITET BANESA NË DARDANI SHESHI ‘’BILL CLINTON’’ ME 2 DHOMA GJUMI, MË SIPËRFAQE 80m2, KATI 2, E MIRËMBAJTUR, ÇMIMI 99.000Є.  

Më shumë info >

ID: 13943

SHITET BANESA NË “BREGUN E DIELLIT”

SHITET BANESA NË “BREGUN E DIELLIT” TE BANESAT E BARDHA, KATI 5, MË SIPËRFAQE 110m2, E MIRËMBAJTUR, ÇMIMI 75.000Є

Më shumë info >

ID: 13939

SHITET SHTËPIA ME DY HYRJE NE LAGJEN “KODRA E TRIMAVE”

SHITET SHTËPIA ME DY HYRJE NE LAGJEN “KODRA E TRIMAVE” AFËR RRUGES KRYESORE, SHTËPI 3 KATSHE  MË 1.50 ARI, ME SIPËRFAQE  400m2, E BANUAR 1 KATË, LOKALE TË LËSHUERA MË QERA, ÇMIMI 255.000Є.

Më shumë info >

ID: 13933

SHITET BANESA NË ULPIANË

SHITET BANESA NË ULPIANË, KATI  7, MË SIPËRFAQE 60m2, E RENOVUAR TËRSISHT, ÇMIMI 62.000Є.

Më shumë info >

ID: 13931

SHITET BANESA NË “BREGUN E DIELLIT”

SHITET BANESA NË “BREGUN E DIELLIT” TE BANESAT E KUQE,  KATI 2, MË SIPËRFAQE 90m2, E RENOVUAR, ÇMIMI 130.000Є.

Më shumë info >

ID: 13927

SHITET BANESA NË LAGJEN BREGU I DIELLIT

SHITET BANESA NË LAGJEN “BREGU I DIELLIT” TE BANESAT E KUQE, PËRBALLË AMBULATES  KATI 2, ME SIPERFAQE 83m2, ÇMIMI 99.000Є.

Më shumë info >

ID: 13925

SHITET BANESA NË LAGJEN DARDANA

SHITET BANESA NË  LAGJEN “DARDANA”  BULEVARDI “BILL KLINTON”  KATI 6,  ME SIPERFAQE   69m2, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 85.000Є.

Më shumë info >

ID: 13923

SHITET LOKALI NË LAGJAN “DARDANIA”

SHITET LOKALI NË LAGJAN “DARDANIA” TË KROJI I BARDHË, 70m2, ÇMIMI 80.000Є.

Më shumë info >

ID: 13917

SHITET BANESA NË LAGJEN “BREGU I DIELLIT”

SHITET BANESA NË LAGJEN “BREGU I DIELLIT” TE BANESAT E KUQE, PËRBALLË AMBULATES  KATI 2, ME SIPERFAQE 83m2, ÇMIMI 99.000Є.

Më shumë info >

ID: 13913

SHITET BANESA NË LAGJEN “BREGU I DIELLIT”

SHITET BANESA NË LAGJEN “BREGU I DIELLIT” TË BANESAT E BARDHA, KATI 5, MË SIPËRFAQE 64m2, ME PAMJE NGA DYA ANËT, ÇMIMI 49.000Є.

Më shumë info >

ID: 13911

SHITEN 3 LOKALE NË QENDRËN TREGTARE

SHITEN 3 LOKALE NË QENDRËN TREGTARE NË FUSHË KOSOVË “HYSI CENTER” KATI 1, 2 LOKALE ME SIPERFAQE NGA 65m2, ÇMIMI 195.000Є.

Më shumë info >

ID: 13907

SHITET SHTËPIA NË Rr. ”ISA KASTRATI”

 SHTËPIA NË Rr. ”ISA KASTRATI” AFËR KONVIKTIT TË “KOLEGJIT AMERIKAN” POSEDON  4 ARI TRUALL, ME SIPËRFAQE 250m2, NË 3 KATE, PODRUM, GARAZHË, NGROHJE QENDRORE, KA FORME VILLE,  ÇMIMI 165.000Є.

Më shumë info >

ID: 13903

SHITET LOKALI NË LAGJEN ULPIANË

SHITET LOKALI NË LAGJEN ULPIANË, AFËR QERDHES, KATI PËRDHESE, ME SIPËRFAQE 60m2, I RENOVUAR TËRËSISHT, ÇMIMI 102.000Є.

Më shumë info >

ID: 13895

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, TË BANESAT E KUQE, AFËR  POSTES  SE  VOGEL, KATI PERDHES E LART, ME SIPËRFAQE  86m2 + 20m2  PODRUMI, E  RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 101.000Є.

Më shumë info >

Vlerësimi i pronës

Vlerësimi i pronës, sot është një nga faktorët më të rëndësishëm gjatë procesit të intabulimit. Ne kemi vlerësuar me qindra prona nëpër tërë Kosovën.

Më shumë

Këshilla profesionale juridike

Keni paqartësi lidhur me dokumentacionin e pronës, kontrata apo çështje tjera juridike? Ne jemi këtu që t’ju ofrojmë përkrahje dhe këshilla të vlefshme juridike

Na Kontaktoni

Pirro dhe Raiffeisen Bank

Ne kemi krijuar një partneritet strategjik ne Bankën Raiffeisen për financimin hipotekar dhe rishitjen e pronave. Ky partneritet ka dhënë rezultate konkrete.

Më shumë